pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

o kom se mluví(Emma Roberts)

27. dubna 2009 v 17:57 |  DÍVKA
Kdo že?Emma Watson?Julia Roberts?Ne!Na scéně je nová hvězda.Co má se svými jmenovkyněmi společného a co od ní můžeme čekat?

Emma Rose Roberts(18) měla hraní tak trochu předurčené.V její rodině se to totiž herci jenom hemží.Táta,nevlastní sourozenci,tetičky...Tou nejznámější je její oscarová teta Julia Roberts.A kdyby to Emmě před kamerou náhodou nevyšlo,zkouší to i jako zpěvačka.Už v roce 2005 se předvedla na soundtracku ke slaďáku Princezna ledu.Ambiciozní holka.

Emma Roberts

Kdybys ji potkala na ulici,ani bys na první pohled nepoznala,že je to hvězda.Tahla holka si totiž na nic nehraje,a hvězdné manýry bys tak u ní hledala marně.I její rodina bere její slávu s klidem.Když si třeba hrdě přinesla domů časopis Vanity Fair se svou tváří na obálce,její mladší ségra Grace jí na fotku přimalovala brýle a knírek.Možná se dočká uznání,až se domů přiřítí s prvním Oscarem.:-)Prostě v rodině plné herců to chodí jinak,no.Neznamená to ale,že by vyrůstala nějak odlišně od svých vrstevníků.I když v dětství trávila dost času v maskérně a na filmařském place,před kamerou stála prvně "až" jako devítiletá.Chodila do normální školy,měla normální sny,touhy a problémy jako její "normální" kámošky.Klidně na sebe práskla i to,že byla zamolovaná do Ruperta Grinta alias Rona z Harryho Pottera.Rodiče chtěli,aby měla normální kámoše-i když její nej kámošky jsou dneska ségra Britney Spears,Jamie Lynn a Joanna"JoJo" Levesque,se kterou si zahrála ve filmu Aquamarine(2006).

KRŮČKY KE SLÁVĚ
V roce 2001 dostala první filmovou šanci v dramatu KOKAIN s hvězdným Johnny Depem a Penelopé Cruz.Dobrá společnost!
Záhady a tajemství odhadovala jako NANCY DREW(2007).
Rozmazlená Poppy ve filmu DIVOŠKA(2008) ukázala njejí herecký talent.
Nejnovější komedie HOTEL PRO PSY(2009) prý byla zabíračka.Tolik zvířat na place...
HVĚZDNÉ RANDE
V roce 2007 chodila s hercem Maxem Trieroiotem(20).Potkali se na natáčení filmu Nancy Drew.
Její velkou láskou je od loňska herec Ryan Sheckler(19).
Kokega z Divošky,Alex Pettyfer(19),to na Emmu zkoušel loni při natáčení filmu.Prý to byl ale jen nevinný flirt,nic víc.
MODNÍ IKONKA
Tak mladá-a už se o ni modní návrháři rvou.Emma se prý nejlíp cítí v džínách a triku,ale častěji ji potkáš v elegantních modýlcích.Rozhodně se ale nenosí nic tuctového,baví ji originální a nápadité kousky.Dokonce se vrhla i na navrhování.Zatím má za sebou kolekci vlastních kabelek.

Emma RobertsEmma RobertsEmma Roberts
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama