pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

jak dát na blog hudbu?

1. května 2009 v 11:38
Pokud se už na Imeem.com vyznáš a víš jak hudbu na svůj Blog přidat, není třeba tento článek číst. Přejdi rovnou na návod, jak si kód upravit.

Otevři si tuto stránku - Imeem.com
Registrace není nutná jen v případě, že si nechceš vytvořit playlist (playlist = více písniček na jednom přehrávači) V levo nahoře je položka "Sign up" přes kterou se zaregistruješ. Po zadání jména, emailu atd... stačí odkliknout a ostatními stránkami se už nemusíš zabývat. Můžeš začít s vyhledáváním hudby. Jedinou věc co budeš ještě muset udělat, je potvrzení nově založeného účtu... Pošlou ti email na adresu, kterou jsi zadal/a. Najeď do něj a odklikni ten dlouhý odkaz.
Registrace je jednoduchá a nebudu ji tady popisovat. (Konec registrace)
1) Vhledej si svou mp3-ku. Vyhledává se přes kolonku v pravo nahoře. V položkách "Everything" atd.. zadej "Music" (aby to vyhledávalo jen hudbu - ale to je určitě každému jasné :-) já jen tak pro jistotu).
2) Po vyhledání klikni na název písničky a otevře se další okno...
3) Zobrazí se přehrávač. Pod ním najdeš řádek, který začíná Embed: a tady se nachází HTML kód. Kód si zkopíruj a jdi na svůj Blog....................... (na Imeem.com došlo ke změně, takže si budeš muset kód trochu poupravit - návod je tady)
4) Otevři si článek ve kterém budeš chtít, aby hrála hudba. (Přehrávač si můžeš dát také do menu, takže bude vždy po ruce. V tom případě přejdi do "Položky menu" a přetáhni "Volitelný menu box" a klikni na uložit. Po uložení se ti dole zobrazí editor, přes který vložíš kód.)
5) Kód vložíš tak, že klikneš na položku určenou pro vkládání videa a následně vlož zkopírovaný kód.
Tak teď už je celá práce téměř dokončena, jenomže...
www.Blog.cz si upravuje každý HTML kód do obrazu svého a trošku zamíchá s rozměry přehrávače, takže by to vypadalo poněkud nevzhledně. Však se podívej.
Rozměry přehrávače upravíš následně. Klikni si na HTML položku a zobrazí se kódy článku. Najdi si slovo height a uprav číslo na 110. Tak, jak je to v ukázce - klikni zde
Teď by mělo vše fungovat.
Stále si nevíš rady? nech si poradit od zkušenějších.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama