pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

jak dát na blog video?

1. května 2009 v 11:41

Jak nahrát video na www.Youtube.com a následně si ho dát na Blog.cz

Otevři si stránku Youtube.com
1) Nejsi-li angličtinář/ka a Youtube máš v anglickém jazyce, nabízí se ti možnost přepnutí do češtiny. Nastavení najdeš v horní části stránky. Položka "English" .
2) Následně se zaregistruj přes položku nacházející se v horní části stránky "Zaregistrovat".
3) Po registraci a přihlášení se ti zobrazí úvodní stránka... klikni na žlutou položku v pravo nahoře "Nahrát".
Popis, jak se zaregistrovat a nahrávat by už neměl být problém. Youtube si tě navede. Pokud se pletu a je ti cokoliv nejasné, tak se zeptej v sekci "Otázky" (odkaz níže).
Jiný problém s nahráváním by mohl být špatný formát videa. Podporované formáty jsou .WMV, .AVI, .MOV, .MPG, MPEG4. Pokud tvé video zrovna není v jednom z podporovaných formátu, tak je možnost předělání formátu na formát jiný s pomocí converteru. Ale to se mi tady nechce popisovat :-P. Budeš-li mít tento problém, zeptej se v sekci "Otázky" .
Další překážkou při nahrávání by mohla být délka a velikost videa. Maximum je 10 minut a velikost 1024 MB.
Po úspěšném nahrání chvíli potrvá než si Youtube video zpracuje. Tzn., že video můžeš zhlédnout až po nějakém čase.

Stále si nevíš rady? nech si poradit od zkušenějších.

Jak si dát video z Youtube.com na Blog.cz

Vyhledej si nějaké video a dej si ho přehrát. Napravo od videa se nachází rámeček ve kterém je řádek začínajíci "Vložit: (Embed:)" pod tímto se nachází HTML kód (začátek kódu vypadá asi nějak tak). Ten si zkopíruj a jdi na www.Blog.cz.
Otevři si článek, kam chceš dát video a klikni na položku, která slouží speciálně pro vkládání vida . Následně se otevře okno do kterého vlož zkopírovaný kód a odklikni "Vložit do textu".
Toť vše.
Stále si nevíš rady? nech si poradit od zkušenějších.
-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama