pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

lovestory

6. června 2009 v 10:41 |  Bravo G!RL

LOVESTORY: Láska ve stanu


Zdroj: T. Budilová
Nejzaláskovanější a nejromantičtější příběhy, které nám posíláte...
Eliška, 14

Sbalil mě na diskotéce

Minulý rok se mi začal líbit jeden kluk. Dělala jsem všechno proto, abych se mu líbila a on si mě pořád nevšímal... tolik jsem se snažila a ani se na mě nekoukl! Vyhledávala jsem pořád jeho blízkost, jenže pak jsem ho viděla s jinou holkou byla mnohem hezčí než já, namyšlená, ale taky velmi oblíbená ve škole i v partách. Pak to ale celé začalo... Šla jsem s kámošem na diskoteku a ON tam byl. Pořád se na mě koukal a pochválil mě, jak mi to dneska sluší. Asi tak po hodince, co jsme strávili tancem na parketu, se mě optal, jestli s ním nechci chodit? Byla jsem v sedmém nebi! Od té doby spolu chodime a tamté holky si už vůbec nevšímá! Teď jsem populární já a je to pěkný pocit!

Kačka, 11

Málem jsem ho porazila!

Šla jsem na kroužek (jako vždycky v pátek). Měla jsem špatný den, polila sem se vodou a kluci z toho měli druhé Vánoce!! Takže jsem byla úplněmimo!! Najednou do něčeho narazím. "Au," vyštěknu, podívám se před sebe a zakřičím: "Nemůžeš dávad pozor?!" Lituju ale že jsem to řekla, protože přede mnou stojí krásnej kluk! Kouká na mě, usmívá se a řekne: "Promiň, já nechtěl ale ty...ty jsi do mě narazila." V normální situaci bych se mu omlouvala, ale teď jsem se na něj koukla a řekla: "Hm..tak sorry. No ale stejně dávej bacha!" Samozřejmě druhý den jsem toho moc litovala! Když jsem šla příští týden na kroužek, tak jsem už nebyla mimo, měla jsem super den. Najednou před sebou vidím toho kluka, nemůžu tomu uvěřit a chci hned pryč, ale něco mi nedá a musím se mu omluvit. On se ale ke mě přižene dřív, než můžu mluvit a asi dva metry se ode mě zastaví, podává kě mě ruku. Musela jsem se šíleně červenat! Kouknu se a on v té ruce drží můj přívěšek pro štestí který jsem ztratila. Usměje se a řekne: "Nepatří náhodou tobě?" Já ho obejmu a řeknu, že JO! Pak se mu omluvím a pozvu ho na zmrzlinu. Vypadá to zvláštně, ale i potom všem se mě zeptal, jestli s ním nechci chodit a hádejte co jsem mu na to řekla. "Jo! Moc ráda."
Teď spolu chodíme už půl roku a moc se milujeme.

Klára, 16

Láska ve stanu

Stalo se to minulý rok o prázdninách. Jako třída jsme měli rozlučku. Na tuhle párty jsem se moc těšila, protože jsem věděla, že tam bude i můj idol Daniel. Slyšela jsem, že se mu taky líbím, ale moc jsem tomu nevěřila. Celý rok jsem se těšila až na tu zahradu přijdu a on tam bude. Přišel den D a já šla na tu rozlučku ještě s holkama. Párty byla výborně rozjetá a já už měla v sobě taky nějaký ten drink. A tak jsem sebrala odvahu a šla za mým idolem. On na mě promluvil a najednou stud ze mě spadl. Byla jsem nesmírně štastná. Na zahradě se spalo ve stanech a Daniel mi nabídl jestli nechci spát u něj, že má volno. Ani na chvíli jsem nezapochybovala a šla k němu. Lehli jsme si a přišlo ticho. A pak najednou se objevil nademnou a políbil mě. Neumíte si ani představit, jak sem byla šťastná. Řekl mi, že se mu líbím už moc dlouho, ale neměl odvahu, mi to říct. Já nemohla udělat nic jinýho, než mu to opětovat. :) Nikdy by mě nenapadlo, že si vyznám lásku s Danielem a už vůbec ne ve stanu. Bylo to to nejkrásnější vyznání, jaké jsem zažila.:) Chodili jsme spolu půl roku..., ale krásných půl roku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama