pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Červen 2009

soutěž o nejlepší navrhnutí obálky

30. června 2009 v 10:36 jiné
zde zanech koment pro přihlášení do soutěže o nej obálku.....a ještě se podívej jak vypadá ta moje navrhnutá:

seznam mých SBéneQ

8. června 2009 v 19:23
°°NaDdUlLInEk°°
MaKuu
Ms.Hilton
♥Jani{i}čGa♥little pretty woman-ema roberts

6. června 2009 v 10:54 Bravo G!RL

BEAUTY: Little Pretty Woman

Po slavné tetě Julii Roberts zdědila nejen herecký talent, široký úsměv a oříškové oči, ale i ojedinělou krásu. A Emma Roberts (18) umí tohle dědictví využít! Jako herečka se prosazuje už od dětství a daří se jí čím dál víc. A svou krásu umí také patřičně podtrhnout. Některé Emminy triky rozhodně stojí za to, abys je zmákla i ty. A vyzkoušej i její oblíbené vůně!
Natur look!

Emma se ve všedních dnech líčí minimálně a dává přednost přirozenosti. Ale zároveň přiznává, že bez řasenky, lesku a "zdravíček" by asi byt neopustila.

Jak na to:

tvářenka VIP 3, Tone Blush, (Astor, 199 Kč)
stříbrné oční stíny, Elite Touch, (Dermacol, 159 Kč)
lesk na rty, Watershine Gloss, (Maybelline, 99 Kč)
vůně pro prázdninové dny, Davidoff Cool Water - Cool Summer
prodlužující řasenka, Alverde, (dm drogerie, 129 Kč)
kajalová tužka na oči, (Lavera, 199 Kč)

Party Look!

Když Emmu pozvou kamarádi na párty nebo ji čeká
slavnostnější příležitost, pohraje si Emma s výběrem barev outfi tu i líčení, které prostě musí ladit!

Jak na to:

tekuté oční linky, Glamour Eye s třpytkami, (Dermacol, 149 Kč)
lesk na rty se sladkou příchutí, (Orifl ame, 139 Kč)
vůně ck one summer - na letní sexy párty to pravé
růž Alverde, (dm drogerie, 119 Kč)
řasenka pro luxusní pohled, Volume Diva, (Astor, 249 Kč)
kvatro oční stíny Expert Wear, (Maybelline, 189 Kč)

jak kluka okouzlit a neotrávit?

6. června 2009 v 10:49 Bravo G!RL

Máš kluka, jsi do něj blázen a nejradši by ses k němu hned nastěhovala, jen abyste byli co nejvíc spolu. Jenže on jako by to najednou cítil jinak. Je jako vyměněný, vyhýbá se ti, odsekává a ty nevíš, kudy kam a kde se stala chyba? Dá se to ještě zachránit? Pár tipů bychom pro tebe měli, tak to nevzdávej bez boje, jasné?!Byla jsem za vtěrku...

Jezdila jsem s ním každé odpoledne v autobuse. Skoro pokaždé se mi podařilo sednout si za něj. Připadala jsem si trochu jako šmírák, ale nebylo mi pomoci. Neřekla jsem to ani svojí nejlepší kámošce, protože jsem měla strach, že by se mi vysmála. Když jsem tak za ním seděla, představovala jsem si, že je to můj kluk a já bych ho mohla třeba občas pohladit, sáhnout mu do vlasů nebo se naklonit a jen tak mu něco pošeptat. Trvalo to takhle několik měsíců. Večer jsem usínala s myšlenkou na něho, ráno jsem se s ní zase budila. Dokázala jsem si už vybavit i jeho vůni. Srdce se mi bláznivě rozbušilo jen při vzpo mínce na něj. To, že by mě mohl oslovit, se mi zdálo nemožné a čím dál víc se ta myšlenka vzdalovala. Každý den jsem ho na zastávce pozorovala a pokaždé jsem se postavila tak, abych nastupovala hned po něm. Ze začátku se na mě usmíval, ale po nějaké době se na mě začal dost "ksichtit" a nakonec mě začal úplně ignorovat. A pak došlo k tomu nejhoršímu. Sedal si na místa, kde už nebylo možné, abych si za něj sedla. Jenže já byla úplně posedlá. Doma jsem se trápila čím dál tím víc. Pak se stalo něco strašného. Přicházela jsem jako každý den na zastávku a on stál v hloučku s kamarády a já zaslechla slovo vtěrka. Patřilo to mně! V autobuse jsem pak neudržela slzy. Když jsem to po čase probrala se svojí nejlepší kámoškou, řekla mi, že jsem moc tlačila na pilu, že jsem byla jako jeho stín. Buď jsem ho prý měla nějakým způsobem oslovit, nebo s tím přestat. Jenže když mně se tak líbil a byla jsem tak nesmělá... Ale vím, že už bych to neudělala. Mohlo to dopadnout jinak. Určitě jsem se mu na začátku líbila, vždyť se na mě několikrát tak krásně usmál...


Jak ho neotrávit?

  • Nesnaž se mu vnutit, že jsi důležitější než jeho trénink.
  • Nikdy nepomlouvej jeho kámoše, i když jsou nemožní.
  • Nebombarduj ho od rána do noci rozněžnělými SMSkami.
  • Neříkej mu před ostatními plyšáčku, macíčku, šmudlíku…
  • Neber na rande svoji kámošku, i když je fakt báječná.
  • Neflirtuj s jeho kámoši.
  • Nebuď na rande pokaždé dřív než on, 10 minut ho nezabije!
  • Nekývej mu na všechno jen proto, abys mu udělala radost.
  • Nikdy, ale opravdu nikdy se mu nesnaž číst SMSky v jeho mobilu!
  • Nesrovnávej ho se svými ex!

indiánské léto + pink

6. června 2009 v 10:46 Bravo G!RL

Trendy: Je tu indiánské léto!


Čelenky, mokasíny, třásně... Je to jasné, indiánské motivy jsou opět v kurzu! Celebrity už v tom jedou, přidáš se?
Tak třeba Camilla Alves razí heslo: v kůži poznáš přítele. Nám zase trošku připomíná Pocahontas, ale kabelku s třásněmi musíme pochválit, je fakt stylová!
Chceš být cool jako ona? K tomu, abys měla ten správný indiánský look, nemusíš na sebe navěsit spoustu cetek, abys ve finále vypadala jako indiánská babička:-) Stačí pár doplňků s třásněmi!Cool indiánka!

Hnědá kabelka s třásněmi pro všechny "holčičí nezbytnosti" (F&F, OD Tesco, 1 100 Kč)
Fialové sandály s cvočky jsou nepostradatelným doplňkem pro každou rockerku (Vagabond, 1 299 Kč)
Hnědé sandálky s třásněmi okolo kotníku vypadají přímo skvěle k minisukni (Baťa,
599 Kč)
Pestrobarevný šátek s třásněmi je sice tak trochu jako pro papouška, ale pozornost máš zaručenou! (New Yorker, info o ceně v obchodě)PINK je IN a nejen pro bloncky


Klávesnice: Je růžová a vtipná! Místo číselníku má domino, některé klávesy jsou automaticky označeny jako zbytečné a podobných vtípků na ní najdeš víc než sto! Objednávej na www.klavesniceproblondyny.cz.
Véčková Nokia 7020: umí světelné efekty, díky kterým nezmeškáš žádný hovor ani
textovku. Nokča má i foťáček a přát si ji budeš moct nejdřív od Ježíška.
Činky: ty tě můžou přímo lákat k pravidelnému potěžkávání, díky kterému budeš mít vytvarované sexy paže. Seženeš za 399 Kč v katalogu Orifl ame.
Tužka: Oživ nudné hodiny matiky touhle skvěle ulítlou "růžovkou"! Vsaď se, že odvedeš pozornost od rovnic i u toho největšího šprta. Koupíš v obchodě Pink za pouhých 79 Kč!
Peněženka: Ať si šetříš na cokoli, s touhle zamilovanou srdíčkovou peněženkou v něžné pink to půjde samo! (Pink, 109 Kč)

lovestory

6. června 2009 v 10:41 Bravo G!RL

LOVESTORY: Láska ve stanu


Zdroj: T. Budilová
Nejzaláskovanější a nejromantičtější příběhy, které nám posíláte...
Eliška, 14

Sbalil mě na diskotéce

Minulý rok se mi začal líbit jeden kluk. Dělala jsem všechno proto, abych se mu líbila a on si mě pořád nevšímal... tolik jsem se snažila a ani se na mě nekoukl! Vyhledávala jsem pořád jeho blízkost, jenže pak jsem ho viděla s jinou holkou byla mnohem hezčí než já, namyšlená, ale taky velmi oblíbená ve škole i v partách. Pak to ale celé začalo... Šla jsem s kámošem na diskoteku a ON tam byl. Pořád se na mě koukal a pochválil mě, jak mi to dneska sluší. Asi tak po hodince, co jsme strávili tancem na parketu, se mě optal, jestli s ním nechci chodit? Byla jsem v sedmém nebi! Od té doby spolu chodime a tamté holky si už vůbec nevšímá! Teď jsem populární já a je to pěkný pocit!

Kačka, 11

Málem jsem ho porazila!

Šla jsem na kroužek (jako vždycky v pátek). Měla jsem špatný den, polila sem se vodou a kluci z toho měli druhé Vánoce!! Takže jsem byla úplněmimo!! Najednou do něčeho narazím. "Au," vyštěknu, podívám se před sebe a zakřičím: "Nemůžeš dávad pozor?!" Lituju ale že jsem to řekla, protože přede mnou stojí krásnej kluk! Kouká na mě, usmívá se a řekne: "Promiň, já nechtěl ale ty...ty jsi do mě narazila." V normální situaci bych se mu omlouvala, ale teď jsem se na něj koukla a řekla: "Hm..tak sorry. No ale stejně dávej bacha!" Samozřejmě druhý den jsem toho moc litovala! Když jsem šla příští týden na kroužek, tak jsem už nebyla mimo, měla jsem super den. Najednou před sebou vidím toho kluka, nemůžu tomu uvěřit a chci hned pryč, ale něco mi nedá a musím se mu omluvit. On se ale ke mě přižene dřív, než můžu mluvit a asi dva metry se ode mě zastaví, podává kě mě ruku. Musela jsem se šíleně červenat! Kouknu se a on v té ruce drží můj přívěšek pro štestí který jsem ztratila. Usměje se a řekne: "Nepatří náhodou tobě?" Já ho obejmu a řeknu, že JO! Pak se mu omluvím a pozvu ho na zmrzlinu. Vypadá to zvláštně, ale i potom všem se mě zeptal, jestli s ním nechci chodit a hádejte co jsem mu na to řekla. "Jo! Moc ráda."
Teď spolu chodíme už půl roku a moc se milujeme.

Klára, 16

Láska ve stanu

Stalo se to minulý rok o prázdninách. Jako třída jsme měli rozlučku. Na tuhle párty jsem se moc těšila, protože jsem věděla, že tam bude i můj idol Daniel. Slyšela jsem, že se mu taky líbím, ale moc jsem tomu nevěřila. Celý rok jsem se těšila až na tu zahradu přijdu a on tam bude. Přišel den D a já šla na tu rozlučku ještě s holkama. Párty byla výborně rozjetá a já už měla v sobě taky nějaký ten drink. A tak jsem sebrala odvahu a šla za mým idolem. On na mě promluvil a najednou stud ze mě spadl. Byla jsem nesmírně štastná. Na zahradě se spalo ve stanech a Daniel mi nabídl jestli nechci spát u něj, že má volno. Ani na chvíli jsem nezapochybovala a šla k němu. Lehli jsme si a přišlo ticho. A pak najednou se objevil nademnou a políbil mě. Neumíte si ani představit, jak sem byla šťastná. Řekl mi, že se mu líbím už moc dlouho, ale neměl odvahu, mi to říct. Já nemohla udělat nic jinýho, než mu to opětovat. :) Nikdy by mě nenapadlo, že si vyznám lásku s Danielem a už vůbec ne ve stanu. Bylo to to nejkrásnější vyznání, jaké jsem zažila.:) Chodili jsme spolu půl roku..., ale krásných půl roku.

report:bravo Girl!2009-momentky z castingu

6. června 2009 v 10:39 Bravo G!RL


REPORT: Bravo Girl! 2009 - Momentky z castingu


V ten den praskalo sídlo Bauer Media ve švech! Na casting Girl! 2009 tu čekalo několik stovek semifinalistek a o emoce nebyla nouze! Přinášíme ti exkluzivní report ze zákulisí modelingové akce roku!
Před vydavatelstvím bylo našlapáno! Jakmile adeptka na modelku vešla dovnitř, dostala pořadové číslo a s ním i dotazník. U jeho vyplňování asistovali rodiče i kamarádi. :-)
Potom se šlo do maskérny. Tam rozhodně nebyla nouze o legraci, hlavní ale byly milé vizážistky, které rozdaly i pár dobrých rad, jak se správně líčit. Tak a teď už honem před porotu...
Ta měla opravdu z čeho vybírat a budoucí modelky to neměly vůbec jednoduché. Před porotci se musely promenádovat v plavkách a navíc je vyzpovídala nemilosrdná redaktorka TV Stream.
Rivalita se mezi dívkami nekonala. Při čekání se všemožně podporovaly a dodávaly si odvahu! Dokonce nám i rády společně zapózovaly!
Nakonec přišlo vyhlášení - ty šťastné postoupily do semifinalé a ostatní to určitě mohou zkusit někdy příště!

V ten den praskalo sídlo Bauer Media ve švech! Na casting Girl! 2009 tu čekalo několik stovek semifinalistek a o emoce nebyla nouze! Přinášíme ti exkluzivní report ze zákulisí modelingové akce roku!
Před vydavatelstvím bylo našlapáno! Jakmile adeptka na modelku vešla dovnitř, dostala pořadové číslo a s ním i dotazník. U jeho vyplňování asistovali rodiče i kamarádi. :-)
Potom se šlo do maskérny. Tam rozhodně nebyla nouze o legraci, hlavní ale byly milé vizážistky, které rozdaly i pár dobrých rad, jak se správně líčit. Tak a teď už honem před porotu...
Ta měla opravdu z čeho vybírat a budoucí modelky to neměly vůbec jednoduché. Před porotci se musely promenádovat v plavkách a navíc je vyzpovídala nemilosrdná redaktorka TV Stream.
Rivalita se mezi dívkami nekonala. Při čekání se všemožně podporovaly a dodávaly si odvahu! Dokonce nám i rády společně zapózovaly!
Nakonec přišlo vyhlášení - ty šťastné postoupily do semifinalé a ostatní to určitě mohou zkusit někdy příště!

diplomky za 1.bleskowku

1. června 2009 v 19:19
tak jak se wám líbí moje výtvory pro vás?

Kradu,protože musím

1. června 2009 v 18:29 DÍVKA

Tvůj příběh: KRADU, protože musím!Ne snad proto, že bych neměla na to koupit si tričko nebo lak na nehty, to ne. Já kromě oblečení beru klidně pánské toaletky, šroubky, nůžky... Prostě cokoliv. Ten pocit těsně po "tom" je pro mě jako droga.
Úplně přesně si vybavuju ten den, kdy to začalo," vypráví Klára, 16. "Byla jsem zkoušená z dějáku a dostala jsem kouli. Už druhou. Věděla jsem, že naši budou děsně vyvádět - jsou dost přísní a pořád mi předhazují, že nechápou, po kom můžu být tak zabedněná. Místo domů jsem teda jela do města, cournout se po obchodech. Pamatuju si, jak jsem stála v papírnictví, koukala na všechny ty barevné bloky a tužky a najednou jsem dostala strašnou chuť něco z toho šlohnout. Ukradla jsem blok, dřevěný stojánek na lepicí papírky a těsně u pokladny ještě tužku. Úplný blbosti. Ale když jsem vyšla bez povšimnutí ven, zaplavil mě takový pocit uspokojení, že se stres ze školy úplně rozplynul.

Začalo to jako super adrenalin

Nebylo to o tom, že bych ty věci potřebovala nebo že bych neměla prachy na to si je koupit. Šlo spíš o to samotné kradení, byl to super adrenalin. A když jsem ten večer přišla domů, ani jsem si ten stojánek nevystavila na stole a blok jsem nikdy neotevřela. Nerozbalené jsem je hodila dolů do skříně - a tam i zůstaly. Ale na ten pocit, když jsem ty věci šoupla do tašky nebo do rukávu - na ten se nedalo zapomenout. Před spaním jsem si řekla, že druhý den to musím zkusit znova. A tak se ten kolotoč pěkně rychle rozjel. Nakonec to ale muselo prasknout. A taky to prasklo.

Sběratelská vášeň

Naši bohužel začali být ostražitější a jednou mě po příchodu domů máma zfackovala - prý co to mám v pokoji. Do mého pokoje vůbec nechodili, zamykala jsem se, ale vylomili dveře a našli tam moje nakradené poklady. Nejspíš se báli, že fetuju nebo tak něco, ale tohle určitě nečekali. Když jsem se na to dívala jejich očima, muselo to vypadat fakt děsivě. Skříně přetékaly oblečením, šperkama a botama, všude se válely nakradené knížky, cédéčka a naprosto nesmyslné cetky. Měla jsem tam třeba spoustu triček velikosti XS i XXL, šílené šaty jak pro naší babi, knížky pro zahrádkáře, asi osm fénů... V té době to se mnou šlo z kopce, začala jsem krást věci i kamarádkám, lidem ve škole, kradla jsem na návštěvě u stejdy... Naši mě okamžitě hodili do auta a odvezli na psychiatrii. Musela jsem začít chodit na terapie a přiznat si, že jsem nemocná. Zlepšuje se to, ale jen hodně pozvolna.