pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

řekni to svým tělem

6. července 2009 v 17:53 |  Bravo G!RL

KLUCI: Řekni to svým tělem!Taky se ti třese hlas a koktáš už jen z představy, že máš promluvit na hezkého kluka? Nic není ztraceno! Upoutat na sebe pozornost je snadnější, než si myslíš, a jde to i beze slov! Tvoje tělo spolehlivě promluví za tebe, a to dřív, než řekneš švec - prťavec:-)


Hlavu vzhůru

"Narovnej se!" Tahle protivná rada, kterou slýcháš od rodičů, se ti bude tentokrát opravdu hodit! Zpevni záda, vypni statečně hruď a hlavu drž zpříma. Tvůj krok by měl působit ladně a sebejistě. Pokud se na suverénní chůzi po ulici ještě necítíš a připadá ti, že tě všichni sledují, nasaď si sluneční brýle. Zpočátku tím získáš větší pocit jistoty a nebudeš se tolik bát hrdě kráčet davem...

Nasaď úsměv!

Proč myslíš, že se všechny ty hollywoodské stars neustále tolik kření do všech hledáčků kamer a fotoaparátů? Protože dobře vědí, že jim k popularitě docela postačí mírně pozvednuté koutky úst a hned působí daleko sympatičtějším dojmem! Úsměv navíc sluší každému, zaručeně tě nebude stát ani kačku z kapesného a ještě ti přinese spoustu obdivných pohledů a na oplátku celou řádku úsměvů od tvých ctitelů...

Smyslná tvářička

Pokud si povídáš s klukem, co se ti líbí, nasaď decentní úsměv a nechej mírně pootevřená ústa. Působí to tajemně a sexy! Jednou rukou si podepři bradu a opři se o stůl. Naznačíš tím, že tě skutečně zajímá to, o čem ti ten roztomilý klučina tak zaníceně vypráví. Když dostaneš slovo ty, nikdy si nezakrývej rukou pusu! Nejen, že ti bude špatně rozumět, ale hlavně to bude působit, jako bys neříkala pravdu.


Co prozradí tvůj zájem:

• Rozšířené zorničky • Ruměnec ve tváři • Neustálé upravování nebo čechrání vlasů


Získej si ho pohledem...

Pokud si povídáš s klukem, který tě opravdu zaujal, neuhýbej stranou pohledem, ale dívej se mu pěkně zpříma do očí. Pohled skrz jeho tričko nebo kamsi do vzduchoprázdna v něm vyvolá pocit tvého nezájmu, špatného svědomí či strachu a prozrazuje tvé nízké sebevědomí! Kluci sice nesnášejí namyšlenost, ale sebevědomé holky, které vědí o svých přednostech, jim připadají zaručeně cool!

Nožka přes nožku

Sedět s nohama od sebe? Tak na to honem rychle zapomeň, protože tahle "pohodička" patří pouze do klučičího světa. Pro dámy platí docela jiná pravidla. Je to neuvěřitelné, ale je dokonce vědecky prokázáno, že čím pevněji držíš nožky u sebe, tím víc v klukovi vzbudíš touhu po tobě a nastartuješ jeho milostnou fantazii! Jako odměnu za statečnost (udržet nožky u sebe je pořádná makačka) si pěkně posílíš vnitřní stranu stehen a přiblížíš se tak představě o své vysněné postavě:-)


Jednou provždy ne:

• Nežvýkej, když s nímluvíš • Nekuř! Líbat kuřačku je odporné • Nemluv s pusou plnou jídla


Zklidni neposedné ruce

Aby se ti ruce nechvěly, můžeš si jednu z nich zastrčit buďto do kapsy, nebo třeba jen za pásek u kalhot. Jestli kapsy nemáš, dej si klidně jednu ruku v bok. Působí to uvolněným dojmem. V žádném případě ale nekřiž ruce na prsou! Signalizuje to totiž tvou nepřístupnost.

Tip BG

Při hovoru vestoje měj jednu nohu mírně předsunutou dopředu. Naznačíš tím klukovi, co se ti líbí, svou náklonnost a přízeň!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama