pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

about me

7. srpna 2009 v 14:58 |  about me
Jmenuji se Alena a je mi 15 let.Nyní jsem vyšla základní školu a po prázdninách nastoupím na střední školu ve Volyni na obor Desing interiéru.Většina mých spolužáků,kteří také odcházeli se do nových škol těšili.Já se tedy moc netěším,protože jdu do nového prostředí ve ktrém nevím,co mě čeká.Ale doufám,že až vyjdu bude to happyend!Moje záliby jsou ježdění na kole,plavání,kreslení,vyrábění atd.Jak jste si mohli všimnout okrajů stránky tak moje nejlepší kamarádka je Janča,která se mnou chodila do Základní školy.Doufám že sem brzy přibyde i její fotka,ale nevím no.Bydlím v Jižních Čechách ve vesnici Střelské Hoštice.Mám mladšího bráchu Fandu,kterému je 13 let.Ten ještě navštěvuje Základní školu v Katovicích,ze které já jsem vyšla.Už nevím co bych o sobě dodala tak jestli budete chtít o mně ještě něco vědět napište do komentářů.A ještě jsem si vzpomněla něco dodat k vašim komentářům.To že píšete,že se mám hrozný styl v oblékání,hrozně vypadám a takové vaše blbé"poznámky"mě vůbec nezajímají a ignoruji je a popř. i mažu.Ale za svuj názor se asi stydíte,když ani u jednoho komentáře nedáte odkaz na váš blog popř. webovou stránku.Nechápu proč se nestaráte radši o sebe,místo toho abyste kritizovali ostatní je to fakt ubohé a stejné jako u Dominiky Myslivcové.A můj názor na ni?Já jí znám pouze z webových stránek takže není důvod psát o ní špatné věci,ale ani dobré,když jí ani neznám osobně.A ti co o ní mají anitblogy a podobně jsou fakt...Nemyslím tím,že s ní musíte v každém případě vycházet dobře,ale můžete si svůj názor nechat pro sebe.Takto to mysím i u sebe.Ale těm co na můj blog rádi chodí a líbí se jim za to moc děkuji.


Vaše Ájinka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama