pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Ashley Tisdale:film

3. srpna 2009 v 14:11 |  DÍVKA

FILM: Ashley Tisdale a Aliens in The Attic

Aliens in The Attic

Je Ashley Tisdale tvoje oblíbenkyně? Tak to pro tebe máme dobrou zprávu! Do kin (zatím jen amerických) vstupuje film Aliens in The Attic , kde hraje Ashley jednu z hlavních rolí. Nepůjde ale o žádnou romantiku, ale o komedii, kde se to ufony jen hemží.

A o co ve filmu půjde?
Typická americká rodinka se rozhodne, že je na čase, aby si užila společnou dovolenou a vydá se proto k příbuzným na venkov. To se může zdát jako pěkná nuda, ale jen do chvíle, než k nim zavítá malý ufon Sparks a usalaší se jim na půdě. Děti z obou rodin se s malým "zelenáčem" rychle seznámí, ale je s ními zábava jen do té doby, než si k sobě pozve další kámoše, kteří už jsou trošku "ostřejší". Ti totiž začnou ovládat myšlenky dospěláků (včetně přítele hlavní hrdinky), ale protože na děti jejich telepatie nefunguje, je na nich, aby v čele s Bethany (Ashley Tisdale) nad malými záškodníky zvítězily a ostatní zachránily.

Na americké diváky čeká tenhle film už 31. července a ty se na něj můžeš těšit 29. října 2009.Mrkni na trailer k filmu Aliens in The Attic
Ashley představila film také v ranní show televize NBC a přidala i super song. Tak ho zkoukni! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama