pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

ftípky funny stránky

14. srpna 2009 v 21:42 |  DÍVKA

FTÍPKY: Funny stránky


Máš doma mazlíčka, který tě svými kousky spolehlivě rozesměje? Vycvakni ho a může být hvězdou téhle stránky! A navíc můžeš díky tomu vyhrát super telefon!
Co pro to musíš udělat?
Fotku pošli buď formou MMS na tel. číslo: 774 677 569, nebo e-mailem na adresu mms.divka@bauermedia.cz anebo úplně jednoduše pomocí EXTRA TIP formuláře. Nezapomeň připsat svoje jméno, adresu a popisek k fotce! Z došlých obrázků vybereme každý měsíc ty nej a jeden, foto měsíce, odměníme telefonem od VODAFONU. Na dalších 5 z vás čeká dárek - knížka Paris Hiltonová, Život na hraně.


A tady už jsou funny fotečky z Dívky č.9

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama