pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

funny stránky

3. srpna 2009 v 14:00 |  DÍVKA

FTÍPKY: Funny stránky

Máš doma mazlíčka, který by mohl jít se svými kousky rovnou do cirkusu? Vycvakni ho a může být hvězdou téhle stránky! A navíc můžeš díky tomu vyhrát super telefon!
Co pro to musíš udělat?
Fotku pošli buď formou MMS na tel. číslo: 774 677 569, nebo e-mailem na adresu mms.divka@bauermedia.cz anebo úplně jednoduše pomocí EXTRA TIP formuláře. Nezapomeň připsat svoje jméno, adresu a popisek k fotce! Z došlých obrázků vybereme každý měsíc ty nej a jeden, foto měsíce, odměníme telefonem od VODAFONU. Na dalších 5 z vás čeká dárek - knížka RÉBUSY SE ZVÍŘATY.


A tady už jsou funny fotečky z Dívky č.8


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama