pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

kluci mluví:Osudová holka na kterou nezapomenu!

3. srpna 2009 v 14:02 |  DÍVKA

KLUCI: Osudová holka, na kterou nezapomenu


Sorry, holky, ale tihle borci, už nejsou bohužel k mání. Poznali totiž opravdovou lásku, kterou by za nic a nikoho nevyměnili. Přečti si jejich story o tom, jak poznali holku svého života.


Patrik J., 18 let, Zlín
"Zachránil jsem Kláře život"

Vždycky v létě mám brigádu na koupališti jako plavčík. Nikdy jsem nemusel nikoho zachraňovat. Až jednou - Kláru. Dostala ve vodě křeč do nohy a začala se topit. Hned jsem pro ni skočil a vytáhl ji ven. Byla nádherná. Měla růžový plavky, blond vlasy a vypadala jako bohyně. Koukal jsem na ni, jak leží na dlaždičkách a vykašlává vodu. Pak se na mě podívala a usmála se - a v tu chvíli jsem byl ztracený. "Neměl bys mi teď dát dýchání z úst do úst?" řekla mezi škytáním. Nebyl jsem schopný jakkoli reagovat. Večer za mnou přišla a pozvala mě na večeři jako odměnu za to, že jsem jí zachránil život. Nemohl jsem uvěřit, jaké mám štěstí. Klára je to nejlepší, co mě kdy potkalo. Myslím, že to byl osud, že jsme se potkali za takových okolností. Jsem si totiž jistý, že jinak by si mě Klára nikdy nevšimla. A já bych si ji netroufnul oslovit. Hned ten večer, kdy jsme si spolu vyrazili, jsem se do ní naprosto beznadějně zamiloval. Chodíme spolu už skoro rok a já pořád věřím, že to, co nás dalo dohromady, nebyla náhoda...

Tadeáš K., 18 let, Kolín
"Jedna noc - a od té doby na ni myslím"

Miluju tanec a ta dívka byla jediná, která se mnou vydržela pařit až do rána. Potkal jsem ji na jedné party v Brně. Tancovala na pódiu a vytáhla mě, ať jdu k ní nahoru. V tu chvíli jako by všichni ostatní přestali existovat a na celé party jsme byli jen my dva. Skvěle se hýbala a po celém těle měla úchvatné třpytky. Tancovali jsme skoro až do rána. Vášnivě jsme se přitom líbali, ale dál to nezašlo. Odmítala mi říct, jak se jmenuje, a když party končila, dala mi poslední pusu. "Počkej, já tě chci ještě někdy vidět," vydechl jsem, ale ona mi jen zamávala. "Nekaz to. Takhle na mě aspoň nikdy nezapomeneš," řekla, poslala mi vzdušný polibek a zmizela. Pamatuju si to, jako by to bylo včera. Zkoušel jsem ji všude hledat, ptal jsem se barmanů, hostesek, ale nikdo o ní nic nevěděl. Do teď nevím, jestli to nebyl jen sen, ale pořád cítím její polibky.
Radim F., 18 let, Praha
"Až s Andy jsem začal být věrný"

Přes víkendy dělám barmana na diskotéce a nikdy jsem si nemohl na nezájem holek stěžovat. A docela jsem toho i využíval. Ale to jen do doby, než jsem potkal Andy. Pozval jsem ji na koktejl - a ona mě odmítla?! To se mi do té doby nestalo. Byl jsem z toho trochu mimo. Co si o sobě vlastně myslí? Zároveň jsem se ale těšil na příští týden, až ji zase uvidím. Měla dlouhé černé vlasy a při tanci s nima svůdně pohazovala. Nemohl jsem z ní spustit oči a pořád jsem přemýšlel, jak ji dostat. Zkoušel jsem ji znovu na něco pozvat, ale vždycky řekla, že ne. Bylo to na mrtvici! Nakonec jsem ji uháněl tak dlouho, až svolila, že se mnou na rande půjde. Byla úplně jiná než ostatní holky na diskotéce. Bavili jsme se o všem: o knihách, filmech, sportu... Na konci rande mi dala jen pusu na tvář a já zažil úplně nový pocit: Já tu holku chci znova vidět! A pak zase a zase. Zapomněl jsem na všechny ostatní a teď žiju jen pro ni. A zjišťuju, že monogamie není zase tak špatná. :-)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama