pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

lovestory:ale jsi přece zadaný!

3. srpna 2009 v 13:57 |  DÍVKA

LOVESTORY: Ale jsi přece zadaný!

Jsi zadaný!
Brigoška v kavárně byla děsná otrava, co mi kazila prázdniny. Pak se tam ale objevil ON. Kluk, jakýho jsem si už dávno vysnila. I tak měl ale jednu vadu na kráse. Seděla vedle něj blond modelka.
Tentokrát jsem se na prázdniny fakt netěšila. Poprvé v životě! Mohla za to ta zpropadená brigáda, do který mě nastrčili rodiče. Jasně, dlužila jsem jim nějaký prachy, ale celý měsíc makat v kavárně otcova kamaráda? Prosby ani sliby nezabraly. První den "prázdnin" jsem už naštvaně běhala s tácem mezi stolečky, ale pak se tam objevil ON.

Seděl v rohu kavárny a byl prostě dokonalej. Vysokej, tmavovlasej, a když jsem přišla blíž, propalovaly mě snad nejmodřejší oči na světě. Jeho oči. Jedinou vadou na kráse byla ONA. Hezká blondýna, co seděla vedle něj a vybírala si, na co se zřejmě nechá pozvat. Proč jsou pěkný kluci sakra vždycky zadaný? Proč asi! Moje nálada v tu chvíli klesla pod bod mrazu, ale i tak jsem se na něj prostě musela usmát. A on se usmál na mě! To mi dodalo sebevědomí, takže usměvavější servírka než já ho určitě ještě neobsluhovala. :-)

Když odcházeli, chtělo se mi za ním běžet a říct mu, že bych ho zase ráda viděla, ale hned mě to zase přešlo. Jo, odradila mě ta blonďatá modelka. Naštvaná na celý svět jsem po nich sklízela stůl, a když už jsem chtěla zmuchlat účtenku, všimla jsem si, že je na zadní straně napsaný telefonní číslo a podpis: Radek. Ten den už jsem nedokázala myslet na nic a na nikoho jiného.
Večer jsem to nevydržela a napsala mu. Odpověď přišla bleskově. Jako by na moji sms už čekal. Během deseti minut jsme měli domluvený rande. Byla jsem šťastná jako nikdy, ale taky mě hryzalo svědomí. To kvůli ní.
Sešli jsme se večer v baru a mně připadal ještě krásnější. Jen co přišel, tak se mi představil a dal mi pusu na tvář. Srdce se mi rozbušilo, že to určitě musel slyšet. Zato on vypadal, že je úplně v pohodě. Vyprávěl mi o všem možném, kromě tý jeho blondýny. I já na ni pak přestala myslet, tak moc mi s ním bylo fajn! Zaplatili jsme a šli se ještě projít do parku. Bylo dost hodin a nikdo tam nebyl. Najednou mě k sobě přitáhl a já cítila jeho dech ve vlasech. Zašeptal, že se do mě zamiloval už v té kavárně a chce se mnou být. Podlomily se mi štěstím kolena a ani nevím jak, už jsme se líbali. Báječně líbali. Radek dal ruku pod moje tričko, a když viděl, že neprotestuju, začal mě hladit na prsou. Za chvilku už jsme měli oba trička dole. Pak mi zajel rukou pod sukni a já v tu chvíli vystřízlivěla. Se slzami v očích jsem vykřikla: "Vždyť jsi přece zadaný!" Chvíli se na mě nechápavě díval, ale pak mě pohladil po vlasech, utřel slzy a krásně se usmál: "Ty myslíš tu holku v kavárně? To byla moje sestřenka, ty blázínku! Miluju jenom tebe!" To bylo to nejkrásnější, co jsem kdy slyšela. Zůstali jsme v parku ještě dlouho a jenom se mazlili. Milování jsme vynechali. Protentokrát.
Alice T., Poděbrady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama