pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

můj 1.dezz+2.dezz

25. srpna 2009 v 21:57 |  about me
Tohle byl můj 1.dezz a nyní mám podobný,ale jiné pozadí.Ale nebojte se,růžová zůstává.Tenhle dezz mi připadá už takový okoukaný a ty okraje stránky byly pouze růžové(žádné nápisy nebo obrázky v nich nebyly),což mi moc hezké nepřipadalo.A ta moje fotka byla nakloněná-otočená a te v novém dezzu neni.

A tenhle je můj nový dezz.Větší a hlavně na okrajích stránky jsou růžová,bílá a červená kolečka.A ta fotka je jiná.No tohle je můj názor.A který dezz se Vám líbí víc?Pište do komentářů. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama