pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

News-mix

3. srpna 2009 v 13:47 |  Bravo G!RL

FASHION: "In" jako Ashley!

Ashley Tisdale
Zdroj: Profimedia.cz
Staň se na chvilku celebritou - oblékni se jako Ashley Tisdale...


Zpěvačka Ashley Tisdale měla volné odpoledne. Kámošky na ní zrovna neměly čas, tak vyrazila sama na nákupy a do kavárny. Tušila zřejmě, že může potkat všetečného fotografa, tak zcela dokonale vyladila svůj odpolední outfit. Oblékla si volnou tuniku, legíny a vysoké tenisky. A i přesto, že si vyšla bez make-upu, byla totálně in! Chceš být cool jako Ashley Tisdale? Máme pro tebe řešení! Nahlédli jsme do obchodů a vybrali vhodné kousky, ve kterých budeš zaručeně zářit jako dokonalá star!Outfit podle Ashley

sluneční brýle Relax, 424 Kč (maniashop.cz)

kšiltovka Roxy, 561 Kč (girlshop.cz)

legíny Bershka, 149 Kč

tunika Quelle, 449 Kč

taška Dakine, 470 Kč (girlshop.cz)

boty Converse, 1150 Kč (girlshop.cz)

ponožky Emily The Strange, 276 Kč (girlshop.cz)STARS: Vanessa miluje uklízení...

STARS: Vanessa miluje uklízení... - foto
Starat se o domácnost není jen tak! Star Vanessa Hudgens (20) o tom ví své...
Hvězda High School Musical Vanessa Hudgens je doslova posedlá úklidem. Nedávno se přestěhovala do nového domu a začíná zjišťovat, jak těžké je udržet svůj domov stále čistý. "Zjišťuji, jak velké úsilí musela vyvinout má matka na to, aby náš domov vypadal tak čistě, jak vypadal," nechala se slyšet Vanessa s tím, že ona sama se většinu domácích prácí teprve učí. "Je to boj udržet všechna místa čistá," říká hvězda Muzikálu ze střední a dodává: "Neustále jsem v kuchyni a buďto drhnu pult nebo myju nádobí. Už chápu, jak se cítila máma, když jsem byla malá."

Ačkoli je Vanessa šťastná, že může bydlet sama, její rodina a přátelé její nadšení nesdílí. "Bojí se o mě, že jsem v tak velkém domě sama," prozradila Vanessa. Ona sama se však ve své luxusní vile v Californii cítí zcela bezpečně a rozhodně si ji nenechá od rodiny vymluvit.

"Nejlepší věc, když žiješ sám je, že můžeš mít doma na návštěvě kámoše. Kdy chceš a kolik chceš," tvrdí Vanessa. A do jejího domu, který koupila minulý rok, se jich vejde opravdu hodně. V dokonalém sídle se totiž nachází šest ložnic, šest koupelen a bazén s lázní a vodopády.
JUICY: Holky jsou stále krásnější...

JUICY: Holky jsou stále krásnější... - foto
Skvělá zpráva girlky! Vyvíjíme se do krásy, zatímco kluci vypadají pořád stejně...
Generaci od generace se podle předních světových genetiků rodí krásnější a krásnější dívky. Kluků se to však podle těchto odborníků netýká, ti jsou prý od dob jeskynního člověka po fyzické stránce téměř nezměněni. :o)

A jak na to vědci přišli? Z nedávno provedených výzkumů zjistili, že krásné ženy mají víc dětí, než ty méně atraktivní a také bývá častěji jejich potomkem dcera. Krása se přenáší geneticky, takže když tyto dcery vyrostou, jsou obvykle ještě pohlednější, než jejich matky. A tak se to opakuje pořád dokola stovky let...

Jak to, že to neplatí i u kluků? I u nich provedli odborníci výzkum. Ten však neprokázal, že by pohlednější muži měli víc potomků, než ti méně pohlední. Nedá se tedy říct, že i kluci by "rostli" do krásy.
INTIM: Mám každé prso jiné

INTIM: Mám každé prso jiné - foto
Máš trápení kolem lásky, sexu a mazlení? Svěř se Lauře, která ti pomůže vyřešit všechny tvoje problémy!

Jak docílím toho, abych měla obě prsa stejně velká, a ne jedno menší a druhé větší? Dost mi to vadí, protože to vypadá divně v plavkách, do kterých se kvůli tomu nechci svlékat. Poraďte mi, jak to zvládnout doma, a neposílejte mě k lékaři!

Monika
Moniko,

zapomeň na zbytečné obavy a strachy. Jedno prso menší a druhé větší má fakt většina holek. Je to úplně normální! Na odlišnou velikost prsou má často vliv to, že prsa mohou úplně rozdílně reagovat na hormonální pochody, které souvisí s tvým růstem. Opravdu nemáš žádný důvod k panice, protože se většinou tento viditelný rozdíl vyřeší s ukončením tvého vývoje. Pokud tě to ale trápí hodně, můžeš si koupit tenké vycpávky do podprsenky nebo podprsenku či plavky s vyjímatelnými vycpávkami, které si můžeš podle potřeby upravit, a opticky tím prozatím svůj problém vyřešit. Plavky i podprsenku tohoto typu běžně koupíš v obchodech s prádlem a jsou velice oblíbené, protože v nich prsa vypadají jako z reklamy.
INTIM: Co je to bod G?

INTIM: Co je to bod G? - foto
Máš trápení kolem lásky, sexu a mazlení? Svěř se Lauře, která ti pomůže vyřešit všechny tvoje problémy!

Zajímalo by mě, co je to vlastně ten bod G a kde je? Kámoška tvrdí, že to je to samé jako poštěváček, ale to se mi nějak nezdá. A mají bod G i kluci? Díky za odpověď.

Adéla, 14
Adélo,

tvoje kamarádka nemá pravdu. Bod G nebo-li Graffenbergův bod je malý hrbolek velikosti fazole umístěný v pochvě na dvanáctce (podle hodinového ciferníku), asi 3 - 5 cm za poševním vchodem. Při ruční stimulaci by měl zduřet. S jeho hledáním jsou někdy problémy. I odborníci ho s jistotou najdou ani ne u jedné třetiny holek. Kluci nemají bod G, ale mají jiná sexuálně citlivá místa, která vyvolávají vzrušení. Zesílený přední konec penisu se nazývá žalud a bývá považován za sexuálně nejcitlivější. Za běžných okolností je chráněn předkožkou. V žaludu se nachází mnoho nervových zakončení, která při něžném dotyku vyvolávají silné pocity rozkoše. U holek zase bývá nejcitlivější poštěváček (klitoris).INFO: Jaký jsi fototyp?

INFO: Jaký jsi fototyp? - foto
Zdroj: Bauermedia
Sluníčko je tady a ty chceš konečně vyrazit na pláž? Jenže jak dlouho se vlastně můžeš opalovat? Poradíme ti...
Tak především si vyjasníme, co to ten fototyp vlastně je - jde o typ pleti! Rozeznáváme 4 typy pleti (4 fototypy), a když poznáš ten svůj, bude ti absolutně jasné, jak dlouho můžeš být na sluníčku, aby ses nespálila, a budeš mít představu i o tom, jaké opalováky si opatřit!

Fototyp 1

Znaky: světlá až bledá pihatá pleť, zrzavé nebo světle blond vlasy a světlé oči. Pokožka má sklony k rudnutí, ke spálení a nikdy se neopálí dohněda.
Dovolená délka opalování: 5 - 10 minut
Doporučená ochrana před sluníčkem: extrémně vysoká - UV faktor 50+

Fototyp 2

Znaky: světlá kůže bez pih (nebo světlejší oči. Pokožka umožňuje lehké jen minimum), blond až hnědé vlasy, zhnědnutí, ale velice rychle se spálí.
Dovolená délka opalování: 10 - 20 minut
Doporučená ochrana před sluníčkem: vysoká - UV faktor 30 až 40

Fototyp 3

Znaky: světlá až světle hnědá kůže tmavší oči. Pokožka dobře snáší opalování bez pih, tmavě blond až hnědé vlasy, a jen málokdy se spálí.
Dovolená délka opalování: 20 - 30 minut
Doporučená ochrana před sluníčkem: normální - UV faktor 20 až 25

Fototyp 4

Znaky: hnědá až olivově snědá kůže, tmavohnědé až černé opálení je trvalé vlasy a tmavé oči. Kůže se snadno opaluje, a téměř nikdy nehrozí spáleniny.
Doporučená ochrana před sluníčkem: lehká - UV faktor 15 až 20
Dovolená délka opalování: 40 minut
REPORT: Už nejsem stydlivka!

REPORT: Už nejsem stydlivka! - foto
Taky občas zčervenáš jako rajče a sotva dokážeš promluvit? Něco takového se ti už s našimi tipy nikdy nestane. Zaručeně!

Tereza, 14

"Ta Tereza se vůbec s nikým nebaví! Je asi hodně nafoukaná." Už ani nevím, kolikrát jsem si musela vyslechnout podobné hlášky. Přitom vůbec nebyla pravda, že bych se chovala namyšleně nebo se nechtěla seznamovat s novými lidmi. Jenom jsem se strašně moc styděla. Třeba pro mě bylo hrozně těžký říkat něco před celou třídou. Pokaždé když jsem měla mít nějaký referát, spala jsem jako na vodě.

Celou noc se mi zdálo, že stojím před tabulí, jenže jsem ze sebe nedostala ani slovíčko nebo jsem rovnou zapomněla celý text. Ráno jsem se nemohla nasnídat, byla jsem zpocená jako při těláku a třásla jsem se po celém těle. A i když referát nakonec dopadl dobře, před každým dalším jsem byla znovu nervózní. V životě by mě nenapadlo, že bych šla sama na nějakou párty.

To se mi sice nechce ani teď, ale tenkrát bych bez svojí kámošky nevystrčila paty z domu. Když jsem se s ní někde měla setkat, schválně jsem chodila všude pozdě, abych nemusela někde sama postávat nebo sedět. Dokonce jsem se bála někomu zavolat. Když jsem se měla třeba objednat k doktorovi, musela jsem poprosit mamku, aby to udělala za mě. Prostě jsem se nedokázala bavit s někým cizím, natož s klukama, kteří se mi líbili. Se seznamováním mi musela vždycky pomoct moje kamarádka. Nakonec mi trvalo několik týdnů, než jsem se dala s někým dohromady. Od té doby se toho ale hodně změnilo. Jakmile mě někdo osloví, už se s ním dokážu bavit. Naučila jsem se překonávat sama sebe:-)

Jak zvládnout každé červenání?

Řeč těla

To, jaké máš držení svého těla, na tebe může prozradit hodně! Pokud máš často nahrbená záda nebo vtažená ramena, pak můžeš na svoje okolí působit dojmem, že se cítíš trochu nejistě. Proto se pěkně narovnej, zvedni hlavu, a hned budeš vypadat otevřeněji.

Ruce jako mávátka

Pokud s někým mluvíš, dávej si pozor na to, jak gestikuluješ. Například zkřížené ruce na prsou znamenají, že jsi nepřístupná a nemáš chuť na ničem se dohodnout. Proto si ruce radši polož na boky nebo je nech volně podél těla.

Kuk sem, kuk tam

Při jakémkoli rozhovoru se snaž svému parťákovi dívat do očí. Nemusíš ho hned hypnotizovat jako kobra, ale čas od času po něm mrkni. Jestli to nedokážeš, nacvič si to doma před zrcadlem. Pak to vyzkoušej na kamarádech, kterým důvěřuješ, a nakonec na cizích lidech.

Řekni sýr

Malým pousmáním nic nezkazíš. Až se na někoho koukneš, usměj se na něj. Prolomíš tak první ledy, které by vám mohly bránit v pokecu. Uvidíš, že svou dobrou náladou nakazíš ostatní, kteří se na oplátku budou culit na tebe. Díky tomu se z tebe stane velká pohodářka!

Buď odvážná

Jestli chceš překonat svůj ostych, musíš si hlavně věřit. Snaž se všechno vidět v těch nejlepších barvách. Neříkej si v duchu "Jen abych nezrudla!" nebo "Snad tu sklenici nepřevrhnu!", ale "Dokážu to! Krásně se usměju a budu si skvěle povídat s klukem svých snů!"...

Referáty ve škole

Zkus si představit, že všichni tví spolužáci jsou nazí:-) Pokud by to nezabralo, usaď se doma pohodlně před zrcadlem a celý text si nahlas přeříkej. Nebo ho přednes kámoškám a rodičům. Čím častěji si budeš celou řeč procvičovat, tím lépe svůj úkol zvládneš!

Jak flirtovat?

Stoupni si tam, kam se dívá tvůj princ. Až si tě všimne, dlouze se mu podívej do očí. Nebo se na něj mile usměj. Určitě na tom není nic špatného ani trapného. Když o tebe nebude mít zájem, přestane si tě všímat. A pokud mu nebudeš lhostejná, udělá jistě první krok sám.TIP: Let´s Dance 2009

TIP: Let´s Dance 2009 - foto
Zdroj: www.letsdance.cz

Již počtvrté ožije Praha na celý týden tancem! Ve čtvrtek 23. července tu vypukne mezinárodní taneční festival Let's Dance 2009 Prague International Festival, který bude v centru metropole probíhat až do neděle 26. července 2009. Můžeš se těšit na spoustu zahraničních hvězd, večerní taneční show a bohatou nabídku tanečních workshopů pro začátečníky i pokročilé. Během čtyř nabitých dní se však nebudou předvádět jen profesionálové, ale když budeš chtít, šanci dostaneš i ty.


Jednou z nejočekávanějších zahraničních hvězd, která do Prahy zavítá, je Rachel Brice z USA, která tu předvede svoji skvělou Tribal dance show. Dalším skvělým hostem festivalu bude James Painting z vyhlášeného Londýnského tanečního studia Pineapple, který potěší příznivce street dance. Přijede také orientální tanečník Khaled Mahmoud - rodák z Káhiry žijící v Anglii.

Letošní novinkou v programu fesťáku je sobotní POP JAM párty. Ta proběhne v prostorách Centra Tance na Václavském náměstí a svou účast na ní přislíbili i zahraniční stars. Další skvělou novinkou v programu je soutěž amatérských tanečnic ve flirt dance, která proběhne v sobotu v rámci Otevřené taneční scény, během níž dostanou šanci předvést svůj talent úplně všichni! Jdeš do toho? :-)

Páteční večer bude věnován 3. ročníku taneční soutěže, ve které se "utkají" profesionální orientální tanečnice a skupiny o pohár a o možnost vystoupit na sobotní exotické večerní show s názvem "1001 tvář orientu"! Na nedělní večer je připravena taneční exhibice "Horečka nedělní noci". V ní uvidíš profesionální tanečníky v rytmu hip-hopu, flirt dance, latinsko-amerických tanců a mnoha dalších stylů. Celý festival pak zpestří bazar, ve kterém se budou prodávat produkty spojené s tancem a životním stylem. Chceš se o téhle akci dozvědět víc, tak mrkni na www.letsdance.cz!

CRAZYSTORY: Hlava mezi nohama

CRAZYSTORY: Hlava mezi nohama - foto
Vaše trapásky a příběhy, ze kterých se ještě teď všichni popadají za břicho...
Kateřina, 10

Učitelka Růžovka

Stalo se to minulý rok, den před vysvědčením: Už jsme se vůbec neučili a celý den jsme si ve třídě hráli. Když už byla poslední hodina, naší učitelce spadla na zem propiska. Ohnula se pro ni a vtom jsme uslyšeli křupnutí - praskly jí džíny. Celá třída vybouchla smíchy, ale ještě lepší bylo, že učitelka běžela do kabinetu a za chvilku se vrátila s obrovskou svítivě růžovou záplatou přes zadek. Od té doby jí říkáme Růžovka!

Kilim, 12

Sexy informatika

O hodině informatiky jsem si procházela v počítači historii. Klikla jsem na youtube a vtom mě zavolala kamarádka Mirka. Ukazovala mi něco na svém kompu a já jen tak letmo mrkla na svůj. Šok! Na mém monitoru totiž byly samý nahatý ženský. Navíc se pustilo video, ve kterém nějaká paní začala vzdychat na celou třídu. Všichni na mě koukali a učitel vstal, že to jde řešit. Vysvětlila jsem mu, jak se to stalo a že jsem omyla klikla na jinou stránku. Naštěstí to pochopil, ale trapas to byl slušnej.

Weiunka, 12

Hlava mezi nohama!

Letos na dovče se mi líbil jeden děsně sladkej týpek. Před večeří jsem se rozhodla ho oslovit. Měla jsem fakt pěknou sukni i tričko a naštěstí jsem si vzala i push-upku, takže jsem nevypadala špatně! Když jsem ho po cestě na večeři oslovila, vypadal potěšeně a domluvili jsme se na procházce. Sraz byl v osm hodin před hotelem. Dívali jsme se na západ slunce a on mě při něm začal líbat. Bylo to tak romantické! Jenže když jsme šli zpátky, zakopla jsem a jak jsem padala a pokoušela se o něco zachytit, stáhla jsem mu kalhoty a navíc moje hlava skončila mezi jeho nohama!!! Trapas jako hrom! Zaraženě se na mě díval. Já jsem zrudla, postavila se a utíkala do hotelu. Naneštěstí byl ze stejného hotelu, takže druhý den u bazénu za mnou přišel... Já se mu omluvila, on řekl, že to bere a byl z toho hezký úlet. Nedokážu si představit, co by z toho bylo, kdyby Dan nebyl tak fajn kluk. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama