pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

news z BRAVA

26. srpna 2009 v 13:02 |  BRAVO

STARS: Miley - chová se jako striptérka?!

STARS: Miley - chová se jako striptérka?! - foto

Šok! Co to seriálová Hannah Montana provedla?
Nelítostné odsouzení od zahraničních médií sklidila hvězda seriálu Hannah Montana Miley Cyrus! Na nedávném předávání Teen Choice Awards podle nich totiž předvedla příliš vyzývavou show a její tanec u tyče se prý hodil spíš pro striptérku!

Otec Miley Billy-ray Cyrus s tím ale rozhodně nesouhlasí! "Víte co? Miley prostě miluje zpívání a show! Chce pobavit lidi, nic víc," brání Billy-ray svoji dceru a dodává: "Vždycky jsem jí říkal, ať dělá to, co jí baví, zaměří se na umění a nestará se o názory jiných!" Podle otce Miley je hlavně důležité nechávat děti volně růst. "Dal jsem svým dětem dostatek svobody, aby mohli dělat svoje umění tak, jak oni chtějí. Myslím, že je to důležité," nechal se slyšet Billy-ray na závěr!

Škarohlídy z bulvárních plátků tím ale rozhodně nepřesvědčil. Ti totiž tvrdí, že ve svých šestnácti letech by se Miley neměla chovat jako barová tanečnice!


Posuď sama, jestli vystoupení seriálové Hanny Montany bylo opravdu tak peprné...
TIP: Rihanna - získej autogram!

TIP: Rihanna - získej autogram! - foto
Obdivuješ cool star Rihannu? Napiš si o její autogram...
Krok 1: Rihanna nepatří k těm, kdo rozdává autogramy na každém rohu a ty stejně nemáš šanci ji tady potkat, na dopisy ale odpovídá ráda!

Krok 2: Dopis musí být ručně psaný, nejlépe na nějakém zajímavém papíře nebo také můžeš poslat pohlednici. Co do něj napsat? To je jasný! Každýho potěší chvála, takže napiš Rihanně, jak moc obdivuješ její práci. Tak svojí šanci na úspěch o hodně zvýšíš.

Krok 3: Piš anglicky. Hned na začátku se představ a napiš svůj věk, bez toho by tvoje psaní mohlo zkončit v koši, stars jsou totiž maximálně alergické na lovce podpisů!

Krok 4: Tvůj dopis musí obsahovat tvoji zpáteční adresu se všemi detaily - nezapomeň, že odpověď půjde ze zahraničí.

Krok 5: Teď to nejdůležitější! Na obálku napiš adresu:
Rihanna
William Morris Agency NY
1325 Avenue of the Americas
New York, New York 10019
USA


Krok 6: S dopisem zajdi na poštu! Tam ti nejlépe poradí, jakou hodnotu má mít známka. Přejeme ti hodně štěstí!

MOVIE: Twilight - vystřižené scény!

Tyhle pasáže ve filmu být nesměly...
Stmívání je cool tak, jak je, ale víš, že některé scény z něj musely být vystřiženy! Provázely je totiž dlouhé dohady a tvůrci nakonec usoudily, že je do filmu nedají. Jsou prý moc žhavé! Posuď sám/sama, jestli bylo nutné je z Twilight vymazat?
SCARY: Před čím nás varoval?

SCARY: Před čím nás varoval? - foto
Vaše příběhy, ze kterých se tají dech a leze mráz po zádech...
Michaela, 12

Skryté číslo

Jednou jsem byla u kámošky. Její rodiče potřebovali jít do práce a její sestra byla u kamarádky, takže jsme tam byly úplně samy. Dívaly jsme se na horor. Najednou mě i kámošce ve stejnou chvíli začal zvonit mobil. Volalo nám skryté číslo. Zvedly jsme telefony a daly je oba na reproduktor. Ozval se z nich hluboký hlas a říkal: Čekám před dveřmi! Běžte otevřít nebo je vyrazím! Když domluvi, ozvalo se klepání na dveře a v tu chvíly ve filmu zaječela nějaká žena. Strašně jsme se bály a nevěděly, co dělat. Seděly jsme na pohovce jak přibité. Za pár minut na to, jsme slyšely, jak někdo dveře odemyká a vešli rodiče. Mamka měla zlomené zápěstí a táta monokla! Co s tím měl společného ten telefonát nevím, ale od té doby skrytá čísla nezvedám!

Lucie, 11

Už nikdy se ke mně nepřibližuj!

Minulý rok jsme jeli na hory, kde nám rodiče přichystali stezku odvahy. Vedla kolem hřbitova do lesa a měli jsme ji projít každej sám. Šla jsem tedy a najednou slyším strašný výkřik! Hrozně jsem se lekla a na chvilku úplně zdřevěněla. Nakonec jsem si řekla, že to nejspíš bude někdo z rodičů, ale dál už se mi nechtělo, tak jsem šla radši zpátky. V tom to začalo! Ve křoví jsem zahlédla nějaké jakoby oko, zařvala jsem a běžela domů, jenže celou cestu mě pronásledovaly kroky, které přestaly až u naší chaty. Tam jsem se zavřela a radši zalezla do postele. Po nějakém čase přišla mamka a ptala se, proč nejsem venku s ostatníma. Všechno jsem jí vyprávěla, ale nevěřila mi, tak jsem radši už zůstala v posteli. Když jsem se ráno probudila, našla jsem pod polštářem vzkaz: "Už nikdy se ke mně nepřibližuj!" Nevím, co to bylo nebo jestli mě někdo z kámarádů chtěla jen vylekat, do toho lesa ale už nikdy sama nepůjdu!

Monika a Petra, 14

Před čím nás varoval?

Jednou jsme šly s kámoškama stanovat kousek od lesa. Když byl večer, tak jsme si dělaly taborák a dlouho zpívaly. Pak už se nám ale chtělo spát, tak jsme zalezly do stanu. Najednou se nám zdálo, jakoby se zvedl hodně prudký vítr a venku jsme slyšely takový divný zvuky. Vykoukly jsme a kus před stanem stál podivný kluk, který řekl, ať rychle odejdeme. Byly jsme úplně v šoku, ale řekl to tak přesvědčivě, že jsme ho poslechly a letěly domů! Za pár dní jsme si v novinách přečetly, že tu noc zemřel v lese kluk a že se ještě neví, zda byl zavražděn nebo ho roztrhalo nějaké divoké zvíře. Došlo nám, že ten mrtvý kluk nás přišel varovat! Před čím, to ale nevíme!

REPORT: Hrozí jim vyhynutí!

REPORT: Hrozí jim vyhynutí! - foto
Orangutani a deštné pralesy tu možná už brzy nebudou...
Tihle roztomilí orangutani nežijí v ZOO, jejich domovem je asijský prales! Jenže vypadá to, že ne na dlouho! Deštným pralesům totiž hrozí úplný zánik.

Proč? Na vině je palmový olej. Ten se přidává do pečiva, cereálií, čokolády, ale také do mýdla a dalších kosmetických přípravků. Navíc se dá očekávat, že na něj jednou budou jedit všechna auta. Jde totiž o absolutně nejlevnější surovinu, a to ať už jde o vaření, farmaceutické využití či automobilový průmysl.

Ovšem nejlevnější je palmový olej jen ve světě byznysu, ten totiž krutou cenu, kterou za něj platí příroda nevnímá! Výsledkem získávání stále většího množství oleje z palem, jsou zdevastované a nenávratně zničené asijské pralesy. Tamní obchodníci tuto těžce zpeněžitelnou část země kácejí, aby měli větší plantáže pro pěstování palem. Zcela však ignorují, že tím nič nespočet jiných druhů rostlin a zvířat, která v jiném prostředí, než v deštných pralesech nemají šanci přežít! Mezi ně patří i orangutani! Chceš se dozvědět víc? Jdi na www.savetherainforest.org!

LÁSKA, SEX & TRÁPENÍ: Pupínky na penisu

LÁSKA, SEX & TRÁPENÍ: Pupínky na penisu - foto
Máš problém? Nechceš ho řešit s rodičema a kámoši si neví rady? Tak napiš do Brava.

Na penisu a šourku se mi udělaly bílé pupínky, které se začaly zvětšovat, a tak mám z toho strach. Mám kvůli tomu přestat onanovat? Mám strach, aby to nebylo něco závažného.

Martin, 13

Bolestivé pupínky by měl vidět lékař

Milý Martine,
v této oblasti se nejčastěji vyskytují pupínky s bílou mazovou náplní, která jde i vymačkat, ale nedoporučuje se to. Větší výskyt pupínků zaznamenávají chlapci, kteří mají zároveň problémy i s akné na obličeji v souvislosti se zvýšeným maštěním kůže - pupínky na penisu jsou stejného původu. Nejsou nebezpečené a není nutné je odstraňovat. Pokud by ses o to pokoušel (např. mačkáním), spíše by sis tam zanesl nějakou infekci a došlo by k zanícení pupínku a následné tvorbě hnisu. Vzácně se na penisu nacházejí bradavičky, kterým se říká kondylomata - mají narůžovělou barvu a jsou to výrůstky, nikoli pupínky. Pokud by ovšem pupínky vypadaly jako puchýřky s čirou náplní a byly na dotek bolestivé, mohlo by jít o tzv. herpes genitalis. V obou případech doporučuji vyhledat pomoc lékaře.

Na dotaz odpověděla MUDr. Hanka Fifková

MINDRÁKY SLAVNÝCH: Katy Perry!

MINDRÁKY SLAVNÝCH: Katy Perry! - foto
V dětství se modlila za větší prsa...
Mindráky! Mindráky! MIndráky! Myslíš, že trápí jenom tebe? Ani náhodou! Má je každý a stars nejsou výjimkou. Americká zpěvačka Katy Perry přiznala, že celé své dětsví toužila po velkém poprsí.

"Měla jsem opravdu strach, že budu úplně plochá," prozradila rebelka s tím, že si přála mohutné vnady tak moc, že se kvůli nim modlila k bohu.

"Živě si vybavuju, jak klečím u postele, bylo mi asi devět, odříkávám modlitbu a prosím boha, aby mi dal tak velká prsa, že když budu ležet na zádech, neuvidím si na nohy," svěřila se Katy a s úsměvem dodala, že její modlitba byla vyslyšena!

Jenže velké poprsí, také vyžaduje velkou zodpovědnost. "Před tím, než jdu na podium, obléknu si kostým a skáču v něm deset minut přes švihadlo! Chci si být totiž jistá, že i během vystoupení zůstane všechno na svém místě," přiznala zpěvačka.

Že by si teď Katy přála menší vnady?

STYLE: Účes jako Rob

Chceš vypadat jako star ságy Twilight Robert Pattinson? Víme, jak na to...
Že jeho účes vypadá, jakoby právě vstal z postele, kde se tři dny léčil s chřipkou? To je jen image! Rob dobře ví, že rebelský look je sexy a holky na něj letí! Máme pár tipů, jak si upravit vlasy jako on:

Obtížnost: jednoduché
Délka přípravy: 15 minut
Co budeš potřebovat: gel, lak, fén, malý kulatý kartáč


Krok 1

Máš čtvercový, oválný nebo hranatý obličej? Je to jedno! Tenhle typ účesu sedí všem tvarům. Co je ale důležité, je tvrdost tvých vlasů. Čím jemnější jsou, tím je to pro tenhle účes lepší. Jestli je tvá hřívá tvrdá a hrubá, nejspíš ti Robův účes držet nebude! Další nezbytností je délka tvých vlasů, musí být nahoře delší než po stranách.

Krok 2

Vezmi trochu gelu, rozetři ho mezi dlaněmi a začni nanášet na hlavu. Gel nanášej prsty na jednotlivé prameny od kořínků vlasů ke konečkům. V žádném případě nesmíš přejíždět celou dlaní po hlavě, to bys své vlasy akorát ulízal. Naopak snaž se jednotlivé premeny formovat tak, aby stály.

Krok 3

Vyfoukej si vlasy do sucha. Opět postupuj od kořínků ke konečkům a nepřestávej, dokud tvé háro nebude zcela suché. Vypadají teď tvé vlasy jako hřebíky? Tak to je dobře! Pokud se ti ale tenhle krok nepovedl a vlasy pořád leží, zkus znovu nanést gel a vlasy vyfénuj!

Krok 4

Použij malý kulatý kartáč, lehce na něj namotej svoje "štětiny" a opět použij fén. Rozhodně se nesnaž na kartáč natočit celé prameny, to bys vypadal jako pudl. Jde jen o to, aby konečky vlasů vypadaly, že jsou náhodou zakroucené. Pramínky vybírej náhodně, nekruť všechny vlasy.

Krok 5

Pokud máš na stranách kratší vlasy, můžeš každý pramínek upravit tak, aby šel jiným směrem. Pokud jsou delší, raději je nasměruj všechny směrem od obličeje a na koncích lehce zatoč, stejně jako ty horní.

Krok 6

Mrkni do zrcadla! Vypadáš jako Rob? Super! Tak teď už jen celý účes nastříkej lakem na vlasy a vyraž do ulic! Uvidíš, že holky z tebe nespustí oči!TIP: Získej autogram od Jonas Brothers!

Jonas Brothers
Napiš si o podpis svých idolů...
Film Camp Rock udělal z Nicka, Kevina a Joea Jonasových opravdové celebrity. A kluci dobře vědí, že bez fanoušků by byl jejich úspěch poloviční! Autogramy tedy rozdávají velice rádi, stačí se zeptat...

Jak na to?

Potkat Jonasáky na koncertě je v Česku zatím zcela nemožné. Je tedy jasné, že klukům budeš muset napsat! Pošli jim rukou psaný dopis nebo pohled. Hned na úvod ovšem vysvětli, že nejsi žádný lovec autogramů, ale jejich velký fanda! Na sběratele podpisů jsou totiž všechny hvězdy doslova alergické.

Buď v dopise milý a pamatuj, že každého obměkčí, když si přečte, jak se ti jeho práce líbí... Piš anglicky, Jonas Brothers česky neumí. Nezapomeň připsat svoji adresu, aby ti tihle slavní bráchové měli kam poslat autogramy. Na psaní pak nalep známku s dostatečnou hodnotou. Teď už stačí dopis poslat na adresu:

The Jonas Brothers
Hollywood Records, Inc.
500 S Buena Vista Street
Burbank, CA 91521-6369
USA


STARS: Mastné vlasy podle Zaca!

STARS: Mastné vlasy podle Zaca! - foto
Chceš mít účes jako hvězda filmu High School Musical?
Nejnovější tip od Zaca Efrona? Nemýt si vlasy! Star filmu Znovu 17 tvrdí, že úprava jeho účesu mu ráno nezabere vůbec žádný čas. Navíc přiznává, že vůbec nechápe, proč chce někdo vypadat jako on. "Slyšel jsem, že se spousta kluků snaží kopírovat styl mého účesu, ale abych byl čestný, tenhle styl vznikl z lenosti. Vstanu a jdu, to je všechno! Žádné přípravky nepoužívám," nechal se slyšet Zac a dodal: "Pokud opravdu chceš, aby tvoje vlasy vypadaly skvěle, nemyj je. To je moje tajemství!"
Nejen, že si Zac nemyje hlavu, navíc také přiznává, že netráví moc času ani přemýšlením nad svým celkovým vzhledem: "Když mám normální den, dám si ráno sprchu a to je všechno. Během pár minut jsem připravený vyrazit kamkoliv!" Zac si o sobě myslí, že není od přírody hezounek a nechce tak působit ani na svoje fanoušky. "Rád vypadám dobře, ale nehodlám tím být posedlý," dodala star HSM na závěr.


TIP: Chceš autogram od Miley?

TIP: Chceš autogram od Miley? - foto
Žereš všechno, co se týká Miley Cyrus a jediné, co ti chybí ve sbírce je její autogram? Poradíme ti, jak ho získat...
Krok 1: Miley miluje koně, muziku a rozdávání autogramů. Stačí se jen zeptat. Jenže! Kde jí asi tak potkat??? Musíš na to jít jinak...
Krok 2: Napiš Miley vzkaz a získej autogram. Musí to ale být ručně napsaný dopis na krásném papíře nebo pohlednice. A Miley určitě potěší, když jí napíšeš, jak moc se ti její práce líbí.
Krok 3: Piš anglicky. Hned na začátku se představ a napiš svůj věk, bez toho by tvoje psaní mohlo zkončit v koši.
Krok 4: Tvůj dopis musí obsahovat tvoji zpáteční adresu se všemi detaily - nezapomeň, že odpověď půjde ze zahraničí. Na psaní pak nalep dostatečnou známku.
Krok 5: Teď to nejdůležitější! Pošli svůj dopis na adresu:

Miley Cyrus
c/o Disney Channel
3800 Alameda Ave.
Burbank, CA 91505
USA

Krok 6: Teď už ti nezbývá nic než čekat na odpověď. Psaní poletí do USA dlouho a navíc Miley je plně vytížená, buď proto trpělivý/á. Hodně štěstí. :-)

STARS: Twilight - novinky z castingu

Rachelle Lefevre (vlevo) v Twilight končí. Nahradí ji Bryce Dallas Howard.
Obsazení nového dílu ságy Twilight se změní...
Přesto, že první díl Stmívání byl jedním z nejúspěšnějších filmů roku 2009 a jeho pokračování New Moon bude s největší pravděpodobností hitem roku 2010, herečka Rachelle Lefevre, která si zahrála svůdnou upírku Victorii, se ve třetím díle Eclipse (Zatmění) hrát nechce! Proč? To neprozradila, ale pravděpodobně má moc práce. Ve třetím díle ji tedy nahradí Bryce Dallas Howard.

Společnost Summit Entertainment nedávno ohlásila veřejnosti, že právě kvůli Rachelle Lefevre, která firmě dělala problémy, se příprava třetího dílu pozdržela. Teď když je na světě nová představitelka Victorie, společnosti nestojí v cestě žádné překážky a natáčení Eclipse tedy začne v srpnu.

"Jsme opravdu šťastní, že tak talentovaná herečka, kterou Bryce bezpochyby je, souhlasila s rolí Victorie," prozradil Erik Feig, prezident Summit Entertainment a dodal: "Rachelle dovedla postavu Victorie do skvělé filmové podoby a Bryce teď její charakter položí do úplně nové dimenze. "

Eclipse bude režírovat David Slade podle scénáře Melissy Rosenberg a kritici již teď tvrdí, že to bude s největší pravděpodobnstí trhák! Film by měl přijít v červnu příštího roku do amerických kin. Uvidíme, kdy se ho dočkáme u nás...

REPORT: Twilight mánie...

Taylor Lautner, Kristen Stewart a Robert Pattinson
Zdroj: Profimedia.cz

Už brzy přijde do kin další díl ságy Twilight New Moon, jeho tvůrci a herci proto mají co dělat, aby uklidnili davy nadšených fanoušků. Nedávno proto uspořádali promítání ukázek z filmu a po jeho skončení diskuzi s hlavními představiteli - Robertem Pattinsonem, Kristen Stewart a Taylorem Lautnerem. My ti z téhle akce přinášíme report.


Promítání doprovázelo nadšené hvízdání a výkřiky. New Moon bude prostě trhák! Po skončení na podium přišel Rob, Kristen a Tay. Na první pohled mezi nimi panovalo přátelství, což je podle všech také jeden z důvodů, proč pokračovat v natáčení ságy Twilight. Fanynky se těšily hlavně na Roba. Některé však na závěr přiznaly, že je daleko víc okouzlil Taylor Lautner. "Byl nádherný, vysoký, opálený, výřečný a naprosto okouzlující," nechala se slyšet jedna z nich.

Na co se diváci ptali Roba?

Největší strach měli z toho, že se v New Moon bude objevovat jen málo, v knize totiž postava Edwarda skoro není! "Asi by to vypadalo dost lacině, kdyby to byl jen můj hlas. Takže tam vyrobili takové halucinace, téměř neviditelná zjevení", uklidnil Rob své fandy s tím, že ve filmu ho uvidíme dost. Diváky také zajímalo, jak se Robertovi změnil v poslední době život. "Rád si myslím, že se toho tolik nezměnilo. Co se týče mě, nemyslím si, že jsem se změnil. Ale když jdu po ulici, více se dívám do země," odpověděl.

Co prozradila Kristen?

Co všechno se změnilo u ní? "Ostříhala jsem si vlasy," odpověděla jednoduše. A jak se změnila Bella - její filmová postava? "Má více o čem přemýšlet. Je dospělejší. Zestárla. Musí se srovnat s více věcma. Jo. Tak asi," prozradila Kristen.

Otázky na Taylora?

Ty se týkaly hlavně jeho postavy! "Proteiny, dobré karbohydráty a konec s cukry," prozradil tajemství svého vypracovaného těla s tím, že jsou za tím i dlouhé měsíce s osobním trenérem. Tay není tak ostřílený jako Rob a na publicitu si stále zvyká. "Je to šílené. Nikdo z nás to nečekal. Nemyslím si, že by někdo z nás s něčím takovým počítal," zaskočil fanoušky. Nakonec ale na jejich adresu dodal: "Je skvělé, že je vidíme znovu o rok později."

Podívej se na trailer Twilight New Monn...

Proč lidé tolik milují Twilight a upíry?

"Myslím, že se se všemi postavami dá lehce ztotožnit," řekl Taylor...
... a Rob dodal: "Když se dívám na ten příběh, nevidím to jako upíří příběh. Snažím se odmyslet si upíří element, jak jen to jde."

Která z knih na vás zanechala největší dojem?

"Eclipse," sdělil Taylor s tím, že tam dostane větší prostor akce a zvětší se milostný trojúhelník.
Kristen se nejvíc líbil New Moon, protože: "Potom je to pro Bellu jen poklidná plavba."
"New Moon," prozradil Rob.

Na jakou otázku nikdy nechcete odpovídat?

"Jaké je to líbat Taylora Lautnera," vtipkoval Robert.
"Abych vrčel... Žádalo mě o to už hodně fanoušků," varoval Taylor a doplnil: "Taky mě žádají, abych kvůli nim vyrostl, to se mi taky moc nelíbí."
"Můžete se mě zeptat, na co chcete," řekla Kristen, ale rychle dodala, že odpoví jen na co bude ona chtít.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama