pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Selenas Gomez a Magic

3. srpna 2009 v 14:18 |  DÍVKA

VIDEOKLIP: Selena Gomez a Magic!

Selena Gomez
Herečka a zpěvačka Selena Gomez představila svůj nový klip k songu Magic z filmu "Wizards of Waverly Place", který, stejně jako Hannah Montana, znali diváci zatím jen jako seriál o čarodějnické rodině. Písnička Magic ale není žádná novinka a Selena ji převzala od skotské skupiny Pilot, která ji proslavila už v roce 1974. Vyskytla se i v seriálu Wizards of Wawerly Place a teď ji američtí diváci uslyší i ve stejnojmenném filmu, který přijde do jejich kin 28. srpna. Kdy dorazí k nám, zatím známo není, ale snad nás o tenhle biják distributoři nepřipraví.Info o Seleně:
Celé jméno: Selena Marie Gomez
Datum a místo narození: 22. července 1992, Grand Prairie, Texas, USA
Přezdívka: Sel, Selly
Výška: 1, 68 cm
Oblíbený sport: Basketbal
Oblíbená skupina: ParamoreMrkni na klip "Magic"(nahoře)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama