pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

SEX A LÁSKA: Spíme spolu, ale...Jsem v tom dobrá?

14. srpna 2009 v 21:51 |  DÍVKA

SEX A LÁSKA: Spíme spolu, ale...Jsem v tom dobrá?

SEX A LÁSKA: Spíme spolu, ale...Jsem v tom dobrá? - foto
Miluješ se se svým klukem, ale trápí tě otázka, jestli děláš všechno správně? Po přečtení tohohle článku si už budeš jistá!
Jsi dost odvážná?
Kluci zbožňují, když je holka aktivní a nebojí se říct, co má ráda. Zkus mu nenápadně pošeptat, kdykoliv na "to" máš chuť. Uvidíš, jak ocení, když se dozví, že se nestydíš! Zkus ho taky navnadit nenápadnými dotyky. Pokud ho chceš překvapit, udělej z vašeho příštího milování fakt zážitek! Navoď svůdnou atmosféru, třeba svíčkami, saténovým povlečením nebo novým prádlem... Nedopusť prostě, aby byly vaše intimní chvilky pořád stejné a jeho to začalo nudit. Vymýšlej třeba i nová místa, kde byste se mohli milovat, ať je to venku nebo vevnitř. Hlavně nebuď prudérní, když u něj najdeš porno. To je totiž u kluků naprosto normální. Neboj se zkrátka experimentovat a hrát hry, ale zase to nepřeháněj. Nenech se nutit do ničeho, co by ti vadilo. Nemáš problém se svlékáním?

Dívka tip
Zeptej se ho na to, jak by si představoval ideální sex, a zkus mu v tom vyhovět. Samozřejmě jen pokud to tobě samé bude příjemné a nebudeš s tím mít problém.


Nemáš problém se svlékáním?
Zvládneš mu zatancovat v prádle nebo třeba i nahá? Ne? To by se mu ale moc líbilo! Zapomeň při tom na stud, protože ten je největším nepřítelem sexuálního života. Nejdřív si musíš ty sama uvědomit, že jsi krásná taková, jaká jsi, a tvůj přítel s tebou chodí, protože se mu líbíš! A to i nahá - nebo spíš hlavně nahá. :-) Hotovo? Tak teď už pro tebe nebude problém přistoupit na milování s rozsvíceným světlem. Je skvělé, když si přitom koukáte do očí. Občas ho nenech, aby tě svlíkal on, ale udělej to sama. A hezky pomalu. Nejlepší bude, když pustíš svou oblíbenou hudbu, pomůže ti se uvolnit. Vyber si hezké spodní prádlo, hlavně nenos vytahané bavlněné bombarďáky - kluci si o nich myslí, že jsou asexuální. Stejně tak zapomeň na prádlo se zvířátky, které zase působí moc dětsky. Zvol radši jednobarevnou krajkovou klasiku. Nech svého kluka, ať si lehne na postel, a předveď mu show jen a jen pro něj. Pomalu si sundávej jednotlivé kousky oblečení a nech ho, ať pohledem hltá každičký kousek tvého těla. A snaž se vážně úplně oprostit od studu! Tvůj kluk tě za tohle bude naprosto zbožňovat! Občas můžete místo předehry tancovat pomalý ploužák tělo na tělo. Inspirujte se třeba hříšným tancem nebo lambadou. Rozproudí se vám přitom krev a navnadíte se na žhavé chvilky plné vášně. Vžij se do role největší sexiny a nejistotu hoď prostě za hlavu. Uvidíš, že až to jednou zkusíš, půjde to už pak vždycky samo.

Dívka tip
Máš doma péřové boa nebo jemný průsvitný šátek? Zkus ho taky zapojit.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama