pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

SEX A LÁSKA: Vaše nejžhavější letní příběhy

14. srpna 2009 v 21:49 |  DÍVKA

SEX A LÁSKA: Vaše nejžhavější letní příběhy

SEX A LÁSKA: Vaše nejžhavější letní příběhy - foto
V průběhu července jste nám posílaly přes web svoje letní story, ze kterých jsme vybraly ty nejlepší, které si teď můžeš přečíst. Máš i ty nějakou? Napiš nám o tom dole!

Nejlepší žhavé story

Alice, 17 let
Přichystal mi překvápko

Byla jsem po dlouhý době na prázdninách u tety v jedné větší vesnici na Moravě. Jako malá jsem k ní jezdívala docela často, a tak jsem tu mívala kámošku - Marcelu. Byla jsem na ni desně zvědavá, jak teď asi vypadá? Potkaly jsme se, už když jsem přijela. Vůbec se nezměnila! Zato ona mě prý nemohla poznat. Byl zrovna víkend a ona jela s rodiči k příbuzným. Domluvily jsme se až na pondělí. Mrzelo mě to, protože jsem netušila, co v té díře budu sama dělat. Ještě že jsem vytáhla starší sestřenku na místní diskotéku. Aspoň něco. Oblékla jsem si sexy hadříky, které nosím na pařby u nás v Ostravě, a všichni čučeli. I Daniel. Tak se mi aspoň později představil nejhezčí kluk, co tam byl. Z flirtování jsme přešli k líbání a za chvíli se vytratili za diskotéku. Jo, vyspala jsem se s ním. V neděli jsme si dali rande v Horce. To je jeden lesík s krásným romantickým paloučkem kousek za vsí. Popadla jsem deku a nenápadně zmizela z domu. Za chvíli už jsme se mazlili a pak i milovali. Stihli jsme to za to odpoledne třikrát. Skvěle jsme si rozuměli - ve všem. V pondělí už jsem se nemohla dočkat Marcely. Těšila jsem se, jak z ní vytáhnu všechny podrobnosti o mým novým klukovi. Určitě ho musí znát, když jsou z jedné vesnice! Běžela jsem na místo srazu - do místní klubovny. Bylo tam spoustu lidí, asi její parta. Když jsem konečně uviděla Marcelu, zkoprněla jsem! Objímala se s MÝM Danem! Měla jsem chuť jí vyškrábat oči, ale naštěstí jsem se udržela. Ten den jsem se dověděla, že spolu chodí už rok! Dan byl strachy bez sebe, abych něco neřekla. Mlčela jsem, ale nejradši bych toho hajzla zabila!!!

Julie, 18 let
Narazila jsem do něj...

Stalo se to minulé léto na Lipně. Byla jsem s rodičema a bratrem na povinné každoroční dovolené v kempu. Deset dní trčíme v karavanu, kde není místo k hnutí. Prostě děs. Hned druhý den, jak jsme přijeli, jsem se šla brzo ráno vysprchovat. Dřív než tam zase bude narváno. Společná umývárka je otřesná. Jenže když jsem tam došla a vlezla pod sprchu, zjistila jsem, že jsem nechala v karavanu šampon. Rozhodla jsem se to risknout, přece jen bylo brzo ráno, a šla jen v ručníku pro něj. Vylítla jsem rychle ven a v tu ránu se mi zatmělo před očima. Do něčeho jsem narazila. Když jsem se trochu vzpamatovala, zjistila jsem, že je to velké a živé. A navíc mi spadnul ručník. Byl to nějaký kluk, který šel zrána zřejmě z diskotéky. Koukal na mě, jak na zjevení. "Kam koukáš, debile?"zařvala jsem na něj a snažila se sebrat ručník ze země a zakrýt se. Bylo mi jedno, že jsem narazila já do něj, bylo to prostě tak trapné! "Dávej pozor, hovado!" křikla jsem ještě a běžela zpátky do umývárky. Vlasy jsem si radši ten den neumyla. Odpoledne jsme šli s našima na pláž. Ležela jsem a opalovala se. V tu chvíli kolem prošla partička celkem ucházejících týpků. Jeden se u mě zastavil a ohromeně na mě zíral. "Ty jsi opravdová?" zeptal se mě. "Cože? Proč bych nebyla?" nechápala jsem. "No, když jsem tě viděl nahou, myslel jsem, že se mi to jen zdá," chechtal se. Zato naši se moc nesmáli a měla jsem co vysvětlovat. Naštěstí mě Michal zachránil a řekl jim, co se stalo. Jako omluvu mě pozval na zmrzku. Pořádně jsem si ho prohlídla. Byl fakt hezkej. A docela milej. Večer mě pozval na procházku a táta si ze mě celou dobu dělal srandu, ať jdu tentokrát radši oblečená. Tu noc jsem se zamilovala, akorát jsem se pořád trochu styděla. "Jestli chceš, já se před tebou taky svlíknu," nabídl se, abych se necítila tak trapně. To mě fakt dostalo. On byl i vtipnej! Dala jsem mu pusu a řekla mu, že na to bude ještě času dost. A fakt že jo, začali jsme spolu chodit a letos jedeme na Lipno už společně.

Sabina, 16 let
Jsme spolu díky kámošce!

Rozešli jsme se zrovna s mým klukem - Romanem - a mě to dost vzalo. Chodili jsme spolu totiž asi tři měsíce a klapalo nám to. Jenže pak se k němu doneslo, že se pořád vídám s bývalým. Jo, byla to pravda, ale nic jsme spolu neměli! Před Romanem jsem to tajila jen proto, že by děsně žárlil. Byly prázdniny, já byla sama a hlavně jsem neměla chuť se s někým seznamovat! No bezva, říkala jsem si. Kámoška Ilča mě vytáhla na party, ale vůbec jsem se nebavila a po půlnoci jsem se vytratila. Když se do mě Ilča druhý den pustila, že jsem pako a měla bych se vzpamatovat, rozbrečela jsem se. Mávla nade mnou rukou, že jsem ztracený případ. Ale vzdát to se mnou nemínila. Ve čtvrtek volala, ať si sbalím saky paky, že jedeme na víkend k nim na Šumavu na chatu. Byla tak nadšená, že jsem jí nechtěla kazit radost. V pátek už jsme se rozvalovaly na zadních sedačkách autobusu. Ilča zářila. Bylo mi úplně jasný, že se nemůže dočkat Břéti - svýho "prázdninovýho" kluka. Bomba, ona bude randit a já se budu nudit na chatě. Dusila jsem vztek a nic jí neřekla. Že nemám kluka já přece neznamená, že ho nebudu přát ani jí! Dorazily jsme (po dvojím přestupování) večer. Ani jsme si nevybalily a padly do postele. Když jsem se ráno probudila, Ilča tam nebyla. Břéťa, jasně, uhodila jsem se do čela. Za chvilku ale přiběhla s čerstvým pečivem a culila se, když na mě vybalila: "Hoď na sebe nějaký pěkný šatičky, domluvila jsem ti rande!" Myslela jsem, že ji zabiju! Protestovala jsem, ale ona (cvok!) si klekla. Prý je to poslední věc, do který mě nutí. Vzdala jsem to a v zájmu kamarádství šla - připravená ten její "zázrak" rovnou poslat do háje. Ilča mě vedla k autobusové zastávce na kraji vsi. Když jsme byly na dohled, vyšel z ní - ROMAN!!! Natáhl před sebe ruce a já se rozeběhla. Když jsem mu skočila kolem krku, jen zašeptal: "Promiň, že jsem ti nevěřil." Moje zlatá Ilča! To ona vše zorganizovala! Díky ní jsem zase šťastná - s Romanem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 14. srpna 2009 v 21:51 | Reagovat

Ahojky, hlásneš plosím pro mě? Jsem tam jaká Ája, děkuju moc! http://doubleyou.blog.cz/0908/sonb-finale

Děkuju moc a omlouvám se za reklamku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama