pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Vytvoř si stíny!

3. srpna 2009 v 14:14

TIP: Vytvoř si super stíny!

TIP: Vytvoř si super stíny! - foto
Chystáš se na nějakou večerní akcičku a chceš vypadat jako absolutní star? Tak to je tenhle tip přesně pro tebe! V následujícím videu uvidíš, jak si vytvořit trendy leopardí stíny, které ve tvém okolí rozhodně nikdo nemá. Je možné, že ti to ze začátku nepůjde tak hladce, jako autorce videa, ale po pár akcích nanečisto to bude určitě mnohem lepší. Chce to jen trochu trpělivosti a hlavně pevnou ruku. Na tenhle výtvor si rezervuj aspoň hodinku před plánovanou akcí, ať na to máš klid a nejsi ve stresu. To bys pak měla stíny všude jinde, jen ne na očích :o) Pokud není zrovna leopard tvůj oblíbenec, zkus stíny obměnit za jiné zvířecí motivy. Taková ještěrka nebo zebra také nejsou k zahození :o)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama