pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Vytvoř si účes jako Hermiona

3. srpna 2009 v 14:22 |  DÍVKA

TIP: Vytvoř si účes jako Hermiona!

Hermiona alias Emma Watson
Jsi fanynkou filmů o Harry Potterovi a líbí se ti styl Hermiony? Pořád si říkáš, jak to udělat, abys měla stejně tak dokonalý účes s parádními loknami jako ona? To nejsi sama, protože tajemství Hermionina účesu chce znát každá holka. A konečně přišel někdo, kdo ho odhalil a tak si ho teď můžeš na hlavě vykouzlit i ty sama. Stačí se držet pokynů z následujícího videa a i když to bude chtít ze začátku asi trochu trpělivosti, uvidíš, že za chvíli už to bude pro tebe hračka. Tak neváhej, vem mámě kulmu a natáčky a jdi do toho!

A jak účes vyčarovat? Tady máš postup!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hermione Granger Hermione Granger | E-mail | 10. dubna 2014 v 15:07 | Reagovat

I am very glad you think about my hairct Harry Potter :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama