pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Znásilnění na diskotéce!

3. srpna 2009 v 13:58 |  DÍVKA

Tvůj příběh: Znásilnil mě na diskotéce

Tvůj příběh: Znásilnil mě na diskotéce - foto
"Nikdy na ten den nezapomenu," říká Iva. "Ráno jsem byla bezstarostná veselá holka, která se chce bavit, a večer už někdo úplně jiný. Vystrašená troska, co už nemá chuť žít. Přemýšlela jsem, jak se co nejrychleji zabít."
Byly prázdniny a s holkama jsme vyrazily ke Katce na chatu u Mácháče. Ten den jsme si docela užívaly. Koupaly jsme se, opalovaly a večer jsme se rozhodly jít na diskotéku. Dělaly jsme si srandu, která z nás sbalí nejhezčího kluka. Asi hodinu jsme se připravovaly. Teď bych si za to nafackovala. Vzala jsem si tu nejkratší sukni, co jsem měla, aby všichni viděli moje opálené nohy. A tílko s mega výstřihem. Jakmile jsme vešly na diskotéku, docela jsme vzbudily rozruch. Čtyři rozjeté holky v sexy oblečcích. Brzo kolem nás byla partička kluků, kteří nás zvali na drinky. Nejsem moc zvyklá pít, tak jsem chtěla jen džus. Vysoký tmavovlasý kluk mě chytil kolem ramen: "Neblbni, přece nebudeš na suchu. Dej si panáka," lákal mě. Jmenoval se Kamil a na diskotéku chodil často. Tykal si s barmanama a bylo vidět, že ho tam všichni znají. "Fakt ne, jen džus," trvala jsem na svém. "Ok, jak chceš," řekl a odešel k baru. Skutečně mi přinesl džus. Kdo ale mohl vědět, že mi do něj tajně nalil panáka?! A já to ani neucítila...Začala se mi motat hlava. Z džusu!
Kluci se kolem nás točili, pořád chodili pro pití a my jsme se dobře bavily. Katka vylezla na stůl a začala tancovat. S holkama jsme se k ní přidaly. Bylo to zvláštní. Jsem spíš stydlivá a teď mi nevadilo vlézt na stůl. Zvlášť když pod náma stáli kluci a koukali nám pod sukně. V té chvíli mi to přišlo vtipné. To jsem si ale neuvědomovala, že už mám v sobě asi tak 6 panáků. Neudržela jsem balanc a spadla ze stolu. Kamil mě hned zvedal. Objala jsem ho a začala líbat. "Ty si ale dračice," usmíval se. Nezdálo se, že by ho to zaskočilo. Vášnivě jsme se líbali a vtom se mi znova zatočila hlava. Musela jsem si sednout. Kamil mi přinesl další džus. Vypila jsem ho na ex. Udělalo se mi špatně a upadla jsem na parketu. "To je z toho vzduchu. Pojď jinam," chytil mě kolem pasu. Nebylo mi dobře, tak jsem šla.

Povalil mě na zem
Chvilku mi trvalo, než jsem si uvědomila, co se děje. Nešli jsme ven z diskotéky, ale někam dozadu. "Kam to jdem?" podpírala jsem se o Kamila. Měla jsem hrozně těžké nohy a nedokázala jít rovně. "Na dvůr, budeme tam mít soukromí." Vůbec jsem v té chvíli nedokázala pochopit, proč bychom měli mít soukromí. Prošli jsme dveřmi pro zaměstnance na malý dvorek. "Točí se mi hlava," podlomily se mi kolena. "To bude dobrý, lehni si na zem," pomohl mi, abych nespadla. Ležela jsem na studené zemi a koukala nad sebe. Bylo mi příšerně. Nechápala jsem, z čeho to může být. Vždyť jsem pila jen džus. Vtom jsem ucítila Kamilův dech na tváři. Lehnul si na mě a začal mě líbat. "Co blbneš? Nech mě bejt!"odstrčila jsem ho a pokusila se zvednout. On byl ale rychlejší. Znova mě povalil na zem a zalehnul mě. Pokoušel se mě dál líbat a vyhrnovat mi sukni. Pak mi roztrhnul kalhotky a já se rozbrečela.

Chováš se jak děvka!
Zkoušela jsem se bránit, ale byl mnohem silnější než já. "Buď hodná. Sama jsi to přece chtěla," šeptal mi do ucha. "Ne, to není pravda. Pust mě," řvala jsem, ale marně. "A co na tom parketu? Chovala ses jak děvka, tak teď nedělej drahoty!" Ucítila jsem, jak je vzrušený, a v tom okamžiku jsem totálně vystřízlivěla. Došlo mi, že mě znásilní. A nejhorší bylo, že jsem proti tomu nemohla nic dělat. Řvala jsem, ale hudba z diskotéky můj křik přehlušila. Prosila jsem ho, ať toho nechá, ale on se mi jen vysmíval. Pak jsem ucítila tupou bolest mezi nohama. Vnikl do mě a surově si mě bral. Myslela jsem, že umřu. Nemohla jsem nic dělat, jen to přetrpět. Jako bych se ocitla v tý nejhorší noční můře. Nemohla jsem uvěřit tomu, že se mi to děje. Zrovna mně! Byla jsem tak bezmocná... A pak jsem asi ztratila vědomí. Když jsem se probrala, Kamil už tam nebyl. Bylo mi příšerně. Zvracela jsem, pokoušela jsem se zvednout, ale strašně mě to bolelo mezi nohama. Opatrně jsem si tam sáhla, a když jsem se pak podívala na svý ruce, byly celé od krve. Znovu jsem se pozvracela. Nakonec se mi podařilo vstát a odejít. Žádnou z holek jsem naštěstí nepotkala. Šla jsem do chaty a zavřela se ve sprše. Připadala jsem si tak špinavá. Fyzicky už jsem na tom byla líp, ale psychicky to bylo pořád horší. Naštěstí beru antikoncepci, takže nehrozilo, že otěhotním. To bych se asi fakt zabila. Hnusila jsem se sama sobě. Nevěděla jsem, co mám dělat. Nechtěla jsem o tom někomu říkat. Hrozně jsem se za to, co se stalo, styděla. Když přišly holky, dělala jsem, že spím. Ráno jsem tajně odjela domů. Holkám jsem jen napsala, že mám rodinné problémy. Nikdy jsem o tom nikomu neřekla. Tohle je poprvé, co o tom vyprávím. Už jsem totiž měla pocit, že se z toho jinak zblázním...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | 27. června 2011 v 13:38 | Reagovat

no fuj ! řekni to proboha rodičum! co když to uděla dalším????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama