pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Leden 2010


Můj Facebook

2. ledna 2010 v 17:26 about me
Takže.Jak jste si všimli na blog už moc nechodím.Za prvé nestíhám a za druhé,když už jsem na PC tak jdu hned na Facebook.Podle mojí profilové fotky mě určitě poznáte(podle záhlaví na blogu).Jmenuji se tam jako Ájinka Papežová.Pokud si mě chcete přidat tam můžete.Ale lepší by bylo,kdybyste mě předem napsali zprávu,protože já lidí,které neznám ignoruji.Pokud si změním jméno tak ho sem přepíši.Ale moc často to ho neměním.
Vaše Ájinka

moje videa

2. ledna 2010 v 17:02 jiné
Už jsem tu dlouho nebyla.Nemám teďko moc času,ale snažím se.Dříve jsem vytvořila dvě videa a zveřejnila je na YouTube.com,tak mi napadlo je sem Vám dát.Doufám,že se Vám líbí.

Životní motta:

Moji mazlíci:


Tak zatím pa!
Pokud videa nejdou zobrazit klikni:pro zobrazení videa ŽIVOTNÍ MOTTA klikni ZDE
pro zobrazení videa MOJI MAZLÍCI klikni ZDE