pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Říjen 2010

nekupujte si oblečení

2. října 2010 v 19:03 Bravo G!RL

Nekupujte si oblečení!

FASHION & BEAUTY: Nekupujte si oblečení! - foto
Excentrická britská módní návrhářka Vivienne Westwood žádá všechny módní nadšence: Po příštích 6 měsíců si nekupte žádné nové oblečení!
Tato diva módního světa představila svou novou kolekci na jaro/ léto 2011 a zároveň požádala všechny své fanoušky, aby si alespoň půl roku nic nového na sebe nekupovali. Proč?

Přestože jako každý světový návrhář představuje i Vivienne Westwood pravidelně své nové kolekce, říká, že tolik oblečení není vůbec potřeba a sama nechce podporovat konzumerismus. ("konzumerismus je tendence, chování nadměrně nakupovat a hromadit předměty a požitky za účelem zvyšování osobního štěstí...")

"Nekupujte nic nového po dobu šesti měsíců a recyklujte své staré šaty," řekla tato návrhářka stanici Sky News.

Vivienne si myslí, že lidé by měli být mnohem opatrnější v nakupování a sáhnout jen po věcech, ze kterých budou mít opravdu užitek. "Můj vzkaz je vybrat dobře, koupit méně," vysvětlila.

Není to poprvé, co tato módní návrhářka požádala své fanoušky, aby zvážili dopady spotřebního nakupování dalšího a dalšího módního zboží a utrácení peněz. Například na loňském Týdnu módy v Londýně vysvětlovala, proč by mělo více lidem záležet na světě samotném než na tom, co mají na sobě.

"Proč nechránit tento dar, dokud ho máme? Nemyslím se, že ničení Země je nevyhnutelné, ale někteří musí začít žít jinak a ukázat cestu na záchranu dalším."

moda od Olsenek

2. října 2010 v 19:00 Bravo G!RL

Olsenky: The Row

FASHION & BEAUTY: Olsenky: The Row - foto
Mary-Kate a Ashley Olsenovi (24) navrhly novou kolekci oblečení a už se těší na to, až ji představí...
Olsenky navrhují oblečení už od roku 2007. Jejich značka se jmenuje The Row a už o tomto víkendu na pařížském Fashion Weeku odhalí, co se bude podle nich nosit na jaře a v létě 2011.

"Je to vůbec poprvé, co dáváme lidem nahlédnout do zákulisí příprav nové kolekce," svěřila se Mary-Kate: "Stále se vyvíjíme. Značka, moje sestra, já zákazníci, prodejci - všichni se někam posouvají a já věřím, že tím, že teď odtajníme naše plány na léto, budeme zase o kousek blíž našim zákaznicím."

Sestry se vzdaly plánů na velkolepou promo show a rozhodly se nechat jejich oblečení mluvit samo za sebe. "Věřím, že naše oblečení je snadno rozpoznatelné od konkurence. Naše siluety jsou snadno rozpoznatelné," doufá Ashley.

"Chtěly jsme, aby letní kolekce byla více ženská. Na druhou stranu ale také velmi praktická. Takže jsme ji pracovně nazvaly Dáma na cestách," říká Mary-Katy.

The Row jaro/léto 2011 nabízí výjimečné kousky, které se dají jednoduše kombinovat a jsou sexy. Každý kus je navíc originál. "Zabere to dva a půl dne, než se vyrobí jeden kabátek. Detaily jsou pro nás důležité" vysvětlila Mary-Kate a ještě dodala: "Tuhle práci milujeme a je to cesta, kterou teď chceme jít."

Líbí se ti oblečení The Row od Olsenek?


IN & OUT

2. října 2010 v 18:55 Bravo G!RL


"Vlnité vlasy."

"Vylepšit si svoje staré oblečení."

"Volná trička."

"Nosit hodně řetízků."

"Třídit odpadky."

"Barevné tkaničky."