pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

nekupujte si oblečení

2. října 2010 v 19:03 |  Bravo G!RL

Nekupujte si oblečení!

FASHION & BEAUTY: Nekupujte si oblečení! - foto
Excentrická britská módní návrhářka Vivienne Westwood žádá všechny módní nadšence: Po příštích 6 měsíců si nekupte žádné nové oblečení!
Tato diva módního světa představila svou novou kolekci na jaro/ léto 2011 a zároveň požádala všechny své fanoušky, aby si alespoň půl roku nic nového na sebe nekupovali. Proč?

Přestože jako každý světový návrhář představuje i Vivienne Westwood pravidelně své nové kolekce, říká, že tolik oblečení není vůbec potřeba a sama nechce podporovat konzumerismus. ("konzumerismus je tendence, chování nadměrně nakupovat a hromadit předměty a požitky za účelem zvyšování osobního štěstí...")

"Nekupujte nic nového po dobu šesti měsíců a recyklujte své staré šaty," řekla tato návrhářka stanici Sky News.

Vivienne si myslí, že lidé by měli být mnohem opatrnější v nakupování a sáhnout jen po věcech, ze kterých budou mít opravdu užitek. "Můj vzkaz je vybrat dobře, koupit méně," vysvětlila.

Není to poprvé, co tato módní návrhářka požádala své fanoušky, aby zvážili dopady spotřebního nakupování dalšího a dalšího módního zboží a utrácení peněz. Například na loňském Týdnu módy v Londýně vysvětlovala, proč by mělo více lidem záležet na světě samotném než na tom, co mají na sobě.

"Proč nechránit tento dar, dokud ho máme? Nemyslím se, že ničení Země je nevyhnutelné, ale někteří musí začít žít jinak a ukázat cestu na záchranu dalším."

Co si o tom myslíš ty? Je na světě zbytečný přebytek různých věcí? Kolik toho máš ve skříni ty, a nenosíš to? Co s takovým oblečením děláš?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kej Tý Kej Tý | Web | 5. června 2012 v 20:20 | Reagovat

krásný blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama