pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

Březen 2012

Ájinka Papežová

31. března 2012 v 18:06 | jáá xD |  jiné
Tak jsem sem po dlouhé dobězase zavítala.Přihlásila jsem se na blog teďko snad po dvou letech a nic se nezněměnilo. Smějící se Přidávání fotek do článku stejné, čekala jsem , že už nebudu umět ani vložit fotku Smějící seSmějící se. Určitě sem zavítam zase až za dlouho, protože blogovat už mě nebaví. A i kdyby bavilo, tak bych to prostě nestíhala. Když mám volno , tak určitě neni blog můj první koníček Smějící se Když toto píšu, tak až teď si uvědomuju, že vlastě píšu článek na blog. Smějící se. Nemohla jsem ani pomalu svou stránku najít Smějící se. dřív jsem byla velká blogerka a dávala bogu přednost, ale čas jde dál... Tak snad zase někdy Usmívající se.