pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

píši po dlouhé době...

28. listopadu 2012 v 15:22 | Axo Ájinka |  about me
AHOJ! Usmívající se Po dlouhé době se Vám hlásím! :) Budu se snažit zase blog rozchodit po tak dlouhé době. Myslím ale, že tak často to nebude, uvidím, kolik času budu mít. Ale bduu se snažit odteď to tu trochu dát zase do kupy. Ale nevím si rady, co sem přidávat. Mám vám sem dávat věci o sobě? moje fotky? nebo pokrašovat v článcích z časopisů, nebo o zvířatech a podobně? Pokud máte nápad a něco by vás zajímalo, napište mi do komentářů. :) Budu ráda, když se ozvete! Nyní jsme ve čtvrťáku na střední, tak jistě pochodíte, že tu nebude nový článek každý den! :) Prosím, poraďte mi co sem mdávat za nové věci a jak si rozšířit blog. Také bych chtěla poprosit ty, kteří blagují, jeslti by neměli zájem se spřátelit, protože staré SB , které tu mám, už moc na blog nechodí... A teké se budu snažit rozšířit můj druhý blog: www.betynka1993.blog.cz, ale články budu dávat spíše sem :)Těším se , na nové začátky !!! RozpačitýUsmívající seRozpačitý Axo Ájinka !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama