pokud chceš s SBénčit napišSEM
Mám novou zálibu-focení. A od teď bych se tady na blogu věnovala právě tomu. Začínám a budu ráda pokud mi do komentářů napíšete různé názory a připomínky. A byla bych moc vděčná tomu, kdo by mi pomohl s úpravou fotek v
Photoshopu. Taky sháním růzhnou inspiraci fotek, které jsou na nějaké téma. Pokud nějaké fotky máte a nevadilo by vám se o tom se mnou podělit, posílejte je na mail: betynka1993@seznam.cz, předmě: fotky na téma. Postupem času bych chtěla také zavést různé soutěže,co se focení týče, ale odměnu ještě promyslím, ale nejspíš odměna by byla formou fotky.

úvod

16. září 2013 v 13:32 |  FOTÍM
Mám koníček-focení. Postupem času se učím fotit a sbírám o tom více a více informací. Jak fotit lidi, krajinu atd. A myslím, že pomoct by jste mi mohli i vy. Budu sem přidávat fotky z každého focení, jen ty nejlepší, a prosím vás o komentáře, jak se vám fotky líbí či nelíbí. Teprve začínám a profesionální fotograf opravdu nejsem a používám uplně obyčejný foťák do ruky Smějící se Žádný učený z nebe nespadl, a s kritikou jsme smířená Usmívající se Taky bych byla moc vděčná tomu, kdo mi mi nabídl úpravu fotek v Photoshopu. Vůbec v něm neumím a moc bych stála o úpravu obličeje retuše a dodělání tvářenky. Hladké obličeje atd. Ale nemyslím úplně u každé fotky, ale záleží na tom, jaká fotka bude, a co na ní upravit. Budu moc vděčná tomu, kdo mi s úpravou pomůže. Psát mi můžete i na mail: betynka1993@seznam.cz. Nafotila jsem už několik témat a postupně sem budu fotky přidávat. Doufám že vudete spokojeni.
Alena
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Které téma na focení se vám nejvíce líbí?

60.léta
akty
fashion
portréty
jiné- napiště komentář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama